Hamilemiyimm ❤️

fiki22gzm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2022
19
5
26
merhaba gebelik varmı sizceee ?

Eklentiler

• 3C33CDEE-B109-47AF-B2C1-2B56A8320099.jpeg
    3C33CDEE-B109-47AF-B2C1-2B56A8320099.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 141
Evet ilk deneme 2 senedir kendi kendine tutmasını bekledik bir sonuç alamadık sonra doktora cıktım klomen kullandım iğneyi vuruldum 15 gun beklemen lazım dedıler ama içim içimi yedi yarın kısmetse kan verip sonucu öğrenıcez 🤗
Anladim ilk denemenizde olmuştur inşallah çünkü net görünüyor çizgi inşallah yanilmazsiniz ben de bu ay baslicam ama bana doktor femara dedi hangisi iyidir acaba ne farkı vardır

Anladim ilk denemenizde olmuştur inşallah çünkü net görünüyor çizgi inşallah yanilmazsiniz ben de bu ay baslicam ama bana doktor femara dedi hangisi iyidir acaba ne farkı vardır
Genelde ilk etapta klomen veriyorlar olumsuz olursa femara ile devam ediyorsunuz doktor benim sabırsız olduğumu bildiği için direk femara verdi daha etkili femara 💚

Genelde ilk etapta klomen veriyorlar olumsuz olursa femara ile devam ediyorsunuz doktor benim sabırsız olduğumu bildiği için direk femara verdi daha etkili femara 💚
Yaa anladım bana ondan bahsetmedi başka isim daha demişti ama unuttum L harfi ile başlıyordu femaranin fiyati fazla dedi istersen onu kullanırsın dedi ama ben farketmez fiyatı dedim hangisi iyiyse artik

Yaa anladım bana ondan bahsetmedi başka isim daha demişti ama unuttum L harfi ile başlıyordu femaranin fiyati fazla dedi istersen onu kullanırsın dedi ama ben farketmez fiyatı dedim hangisi iyiyse artik
Artık önce Allah’a sonra ilaçlara güveniyorum insallah hayırlı haberler alırız benım de yarın veya cuma çatlama iğnem yapılacak 🙏

X