Hamilemiyim

MF annesi

2 bebeğimiz geliyor
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2014
334
93
öncelikle günaydınnn

benim bat 22 mayıs tı pazartesi günü yani 19 mayısta kan tahlili yaptırdım 3.67 ve negatif denildi. adet günüm iki gün geçti az önce test yaptım ikinci çizgi silik çıktı yardım edin ne olurrr

yok hayır çok istiyorum .ama çok tedirgin oldum5gün önce kanda yok dediler şimdi nasıl çift çizgi oldu

canım bn evlı degılım cocugumda yok ama forumda okuduklarıma bakarsam;Çogu arkadasımız böyle birsey yazmıslardı testte 2.cızgı hafıf sılık cıkıp kan testınde hamıle olduklarını ogrenmıslerdı.. Bence hastanede tekrar kan testi yaptırmalısın onlar dogru sonucu soyleceklerdir..Hakkında hayırlısı olsun.

canım ben 3 ay önce düşük yaptım yine silik çıkmıştı.benim korkum hcg değeri çok düşüktü negatif dedi 5 gün sonra şimdi de silik

tamm canım yazarım dua et ne olur bu defa kucağıma alayım meleğimi . diğerini alamadım

Dualarım senınle canım rabbim tum anne olmak ısteyenlerın yuzune gulsun ıns..Herkesin kucagına bebegını almayı nasıp etsın..Sende sıkma canını herseyın bı zamanı vardır rabbımız ne zaman olsun derse o zaman olur bazı seyler bızım elımızde olmuyo ama ıns guzel haberlerını duyarız bızde senınle bırlıkte mutlu oluruz

çok sağol canım inşallahhhh

Emdişelenme canımgguzel dusun guzel olsun inşallah bu sfer alacaksın meleğini kucağına inşallahhh..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…