hamilemiyim ?

ozov

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
64
6
arkadaşlar merhaba; bu ay 22 sinde gelmesi gereken adetim bugün itibariylede gelmeyince bende eczeneden test alıp evde kendim yaptım ama sonuç negatif çıktı. hiç bu kadar gecikmezdi. neden böyle oldu anlamadım. testin yanlış çıkma ihtimali varmıdır? yardımcı olun kızlar...

arkadaşlar merhaba; bu ay 22 sinde gelmesi gereken adetim bugün itibariylede gelmeyince bende eczeneden test alıp evde kendim yaptım ama sonuç negatif çıktı. Hiç bu kadar gecikmezdi. Neden böyle oldu anlamadım. Testin yanlış çıkma ihtimali varmıdır? Yardımcı olun kızlar...
bat tarihi 6 gün geçmiş.idrarda çoktan çıkması gerekirdi.yanlış olma ihtimali yok doktoruna görün belki bi rahatsızlığın vardır canım.

cevabın için çok teşekkür ederim. daha önce hiç böyle olmadı her zaan tam zamanında gelirdi. 1-2 önce- sonrada olurdu ama o da normal zaten. ve adetim hala gelmedi. test negatif diyor. iyice kafam karıştı. peki şöyle olabilir mi? belki hamileyim ve hcg hormonu henüz idrara çıkmadı. 10 gün geçerse tekrar denemeyi düşünüyorum. acele ettim belkide bilmiyorum. kafamda bir soru soru işareti var. :KK43:

cevabın için çok teşekkür ederim. daha önce hiç böyle olmadı her zaan tam zamanında gelirdi. 1-2 önce- sonrada olurdu ama o da normal zaten. ve adetim hala gelmedi. test negatif diyor. iyice kafam karıştı. peki şöyle olabilir mi? belki hamileyim ve hcg hormonu henüz idrara çıkmadı. 10 gün geçerse tekrar denemeyi düşünüyorum. acele ettim belkide bilmiyorum. kafamda bir soru soru işareti var. :KK43:

arkadsım korunmayı bıraktıgım ılk ay bende de 6 gun gecıkme olmustu hemde hayatım boyunca ılk defa tam gununde gele adet gecıkmıstı ben hamılelık ıstedıgım ıcın psıkolojık oldugunu dusundum bıraz kafama takmıstım ılk ay cunku,6 gun gecıkmenın ardından regl olmustum ama hayatımın en yogun regl agrısını yasamıstım psıkolojık olabılır belkı..

cevaplarınız için teşekkür ederim kızlar. bugün itibariyle regl oldum. :KK43: gecikme sebebini bilmiyorum ama bir arkadaşım rahim kendini gebeliğe hazırlıyor birkaç aya inş. hamile kalırsın dedi. ne derece doğru bilemiyorum ama artık olsun istiyoruz 4.5 yıldır bekliyoruz :KK43:

mrb arkdşlar ben yeni katıldım..bu ay adet im 4 gün gecikti ve test yaptım ikinci çizgi hafif belirgin çıktı hamile miyim bilgisi olanlar yardımcı olursanz sevinirm tşk..

büyük ihtimalle hamilesin . ben de bu ay 4 gün geçince idrar testiyle öğrendim i belirgin bir çift çizgiydi sabah ta kan testinde çıktı çok şükür. hayırlı olsun seninki de :KK3:

X