hamilemiyim

yesim7778

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2012
37
0
slm arkadaslar sürekli takip ediyorum fakat aranıza yeni katıldım..benim de sorum su ..benim adetime dha 8 gün var ama ben merak ettim dün idrarda gebelik testi yaptım..ikinci çizgi çok silikti ama vardı hatta akşam eşimde gördü..1 yıllık evliyim ikinmci evliligimiz ve bir çocogum var ikinciyi düsünüyorum insallah bu ay tuttu diyorum ama eminde degilim fikri olan varmı acaba çok tesekkkürler...

Hayırlı uğurlu olsun. İkinci çizgi görüldüyse bence hemen kan verip BETA HCG yaptırın.

Hayırlısı olsun.

gözun aydın canım hayırlı ugurlu olsun :KK17: ıkıncı cızgı sılıkte cıksa hamıssın anlamına gelıyo p.tesı bı kan testı yaptır :KK34:

Laboratuvarda çalışmış bir insan olarak genelde bu tarz vakalar kanda da pozitif sonuçlanır ama yinede takdir Allah'ın. Hayırlısı olsun hepiniz için. evet gidip bir Beta Hcg yaptırın içiniz rahat etsin.

kızlar çok tesekkürler simdi bayagı ümitlendim ...kan testi yapınca allahın izni ile sonucu paylasıcam..dualarınızı eirgemeyin benden lütfen biz çok istiyoruz bu bebegi rabbim isteyen hetkee nasip etsin dualarım sizinle...

darısı başımıza inşallah , bak mesela ben 2,5aydır bütün gebelik belirtilerini yaşıyorum ama adet görüyorum , göğüslerimin ucu koyulaşdı ve küçük sivilce gibi bişiler çıkdı kahverengi bölgede , sonra göbeğimden aşağı az belirgin kahverengi bir çizgi var , kasığımda bıçak gibi batma , bel ağrısı , mide bulantısı , var ama adet görüyorum , benim ilk gebeliğimde 2aylık hamileymişim ama adet gördüğümden anlayamadım ilaç kullandım bebek tahriş olmuş aldırmak zorunda kaldım

geçmiş lsun canım rabbim bidaha yasatmasın... inşalllah hayırlısıile hepimize nasipeder..bebişlerlmizi kucagımıza almayı..ben daha emin degilim birkaç kez test yaptım negatif ti şimdide ümitlenmeye bile korkuyorum açıkçası..

kızlar ben daha önce yazmıstım adetime 2 günkala yine test yaptım birza bekledi ve 2. silik çıktı .bugün yaptım saat 2 falndı hiç birsey çıkmadı...bat 28 yani yarın acaba erkenmi yaptım...boş ümitmiydi anlayamadım digerleri hiç silinmedi ama bunda hiç çişzgi yok kafam karıştı.bende beta yaparım ama ümitsizim artık...sizce fikri olan varmı..2 tane silik çıktı.adete 1 kala boş...

1.mide bulantısı,baş dönmesi
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali
3.alt karında şişkinlik
4.akıntının artması
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması
7.sık sık idrara çıkma
8.bel ağrısı
9.ağızda kuruluk
10.ağızda metal tadı hissetmek
11.kokulara aşırı hassasiyet
12.iştah artması
13.mide yanması
14.idrar kokusunda değişme
15.kasıkta batma,kramp
16.gazlı olmak
17.eklemlerin ağrıması , erken gebelik belirtileriymiş arkadaşlar

kızlar ben daha önce yazmıstım adetime 2 günkala yine test yaptım birza bekledi ve 2. silik çıktı .bugün yaptım saat 2 falndı hiç birsey çıkmadı...bat 28 yani yarın acaba erkenmi yaptım...boş ümitmiydi anlayamadım digerleri hiç silinmedi ama bunda hiç çişzgi yok kafam karıştı.bende beta yaparım ama ümitsizim artık...sizce fikri olan varmı..2 tane silik çıktı.adete 1 kala boş...

ne oldu belli oldu mu sizin sonuç:18: merak ettim doğrusu.inş hamişsinizdir:KK9::KK9:

bugün kan tahlili yaptım pozitif dahaçok yeni hamiş oldugum ögrendim bakalım hayırlısı canım..hepinize çok teşekkür ederim insan böyle durumlarda çok bunalıyor cvp almak istiyor...

Tebrik ederim yesim...Ben bugün okadar kötüyümki,kasık ağrım fena,bide sanki sağ göğsümün altında bi ağrı var rahatsız ediyo bat 12 aralık ve çok kararsız kaldım kan tahlili versem mi diye idrar testlerim negatif çıkıyo...:KK43:

Tebrik ederim yesim...Ben bugün okadar kötüyümki,kasık ağrım fena,bide sanki sağ göğsümün altında bi ağrı var rahatsız ediyo bat 12 aralık ve çok kararsız kaldım kan tahlili versem mi diye idrar testlerim negatif çıkıyo...:KK43:

canım önce çok tesekkür ederim..rabbim herkese nasip etsin bu duyguyu..yalnız bat 12 aralık demişsin ..ben de çok arastırdım bu konuyu benim adet tarihinden 6 gün geçmşti hala silik çizgi çıkmıştı herkes bekle dedi.kan testinde çıkar diyorlar ama örnegin benim geç döllenme olmuş daha yeni yaptırdım öyle söylemişti oradaki görevlide adetin geçtikten sonra daha garantiymiş.inşallah sende hamiş olursun canım

bugün kan tahlili yaptım pozitif dahaçok yeni hamiş oldugum ögrendim bakalım hayırlısı canım..hepinize çok teşekkür ederim insan böyle durumlarda çok bunalıyor cvp almak istiyor...
ayyy tebrik ederim:KK76::KK76::KK76::KK76:
darısı başımıza inşallah:KK53::KK53::KK53:
belirtilerin neydi bu arada.ayrıca senin bebişte bayağı nazlanmış gelene kadar.baksana günün geçmiş bile belli etmiyomuş kendini yaramaz kuş:KK53::KK53::KK53:
sdnur sende üzme kendini.senle aynı duumdayız.bizimde olcak inş.:KK1::KK1::KK1: üzme kendini:KK50::KK50::KK50::KK50:

ayyy tebrik ederim:KK76::KK76::KK76::KK76:
darısı başımıza inşallah:KK53::KK53::KK53:
belirtilerin neydi bu arada.ayrıca senin bebişte bayağı nazlanmış gelene kadar.baksana günün geçmiş bile belli etmiyomuş kendini yaramaz kuş:KK53::KK53::KK53:
sdnur sende üzme kendini.senle aynı duumdayız.bizimde olcak inş.:KK1::KK1::KK1: üzme kendini:KK50::KK50::KK50::KK50:

teşekkürler canım..insan iter istemez geriliyor.kaçtane idrar testi bi gün net var çıkıyor bir gün yok kafayı yiycektim.en sonunda kan testi yaptırdık çok korkuyordum yok diye ama sonuç 20.2 çıktı daha çok yeniymiş.geç döllenme olmuş...bebiş çok nazlı olucak heralde:)))darısı tüm isteyenlerin basına insallah.kızlar hepimize dua ediyorum gercekten...çok tesekkür ederim yardımlarınıza bir cevap bile benim için çok önemliydi...belirtilerim de aslında ben hep hissettim gercekten var gibi geliyordu..ilk günden itibaren kasıgımda batma.bel agrısı yüzümde sivilceler olmuştu ve bacaklarımda benim bu ikinci hamilelik ilkindede sivilceler olmustu oradan süphelendim..göğüs hassasiyeti ve bulantı hiç olmadı..uçları sadece kararmaya başladı.diş etlerimde agrı oldu annem gebelikte olur demişti..fazlada öyle bir belirtim olmadı..ama hisler yanılmazmış kızlar ..umarım yardımcı olmuşumdur...birde idrar testim ilk zamanlarda 2 saat sonra silik çizgi çıkmıştı...dikkate almayın diyorlar ama ben aldım..adetim 6 gün geçtiginde 5 dakika da sonuç verdi..oda silik pembe çizgiydi..adetten önce hep geç çizgi çıktı bende...inşşş..seninde güzel gider hersey...tutunur bebişler bze saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin...rabbim herkese...

teşekkürler canım..insan iter istemez geriliyor.kaçtane idrar testi bi gün net var çıkıyor bir gün yok kafayı yiycektim.en sonunda kan testi yaptırdık çok korkuyordum yok diye ama sonuç 20.2 çıktı daha çok yeniymiş.geç döllenme olmuş...bebiş çok nazlı olucak heralde:)))darısı tüm isteyenlerin basına insallah.kızlar hepimize dua ediyorum gercekten...çok tesekkür ederim yardımlarınıza bir cevap bile benim için çok önemliydi...belirtilerim de aslında ben hep hissettim gercekten var gibi geliyordu..ilk günden itibaren kasıgımda batma.bel agrısı yüzümde sivilceler olmuştu ve bacaklarımda benim bu ikinci hamilelik ilkindede sivilceler olmustu oradan süphelendim..göğüs hassasiyeti ve bulantı hiç olmadı..uçları sadece kararmaya başladı.diş etlerimde agrı oldu annem gebelikte olur demişti..fazlada öyle bir belirtim olmadı..ama hisler yanılmazmış kızlar ..umarım yardımcı olmuşumdur...birde idrar testim ilk zamanlarda 2 saat sonra silik çizgi çıkmıştı...dikkate almayın diyorlar ama ben aldım..adetim 6 gün geçtiginde 5 dakika da sonuç verdi..oda silik pembe çizgiydi..adetten önce hep geç çizgi çıktı bende...inşşş..seninde güzel gider hersey...tutunur bebişler bze saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin...rabbim herkese...

tebrik ederim arkadaşım.Allah tamamına erdirsin.benimde ikinci çizgi iki saat sonra çıktı ve dakikalar sonra kayboldu.ve şu an ikinci çizginin yeri çok çok hafif duruyo.
böyle bir durum yaşadın mı acaba. yardımcı olursan çok mutlu olurum:KK16:

tebrik ederim arkadaşım.Allah tamamına erdirsin.benimde ikinci çizgi iki saat sonra çıktı ve dakikalar sonra kayboldu.ve şu an ikinci çizginin yeri çok çok hafif duruyo.
böyle bir durum yaşadın mı acaba. yardımcı olursan çok mutlu olurum:KK16:

canım tesekkürler..ama ben sabah doktora gitiim pembe kahve kanamalar basladı bende.ama leke tarzı doktora çıktım..doktor degerim düsük oldugu için kimyasal gebelikten süphe etti.yarın tekrar tahlil istedi ve progesteran testi yapılcak bakalım degerler yükselicekmi..suann hiç bilmiyorum çok üzgünüm ama herseyin hayırlısı.benim testlerde geç çıkanlar oldu ama hiç silinömedi canım..rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun benim psikoloji çöktü ya gercekten...

X