hamilemiyim

Akasia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2010
5.246
556
merhabalar ben 21 yasindayim ve 3 senlik evliyim ve cocuk istiyorum. tedaviye basladim ve simdi sonuc bekliyorum. benim adet duzensizligim var. simdi ben hamileligin ilk belirtilerini mi yasiyorum bilmiyorum. gosuslerim fena sekilde aciyo ve agirlasti ama koyulasma yok. ve gazim var. ama bulantim var mi tam olarak bilmiyorum sanki boyle hafif var gibi ama emin deilim. test yaptiracam ama korkuyorum yine negatif cikacak diye. insallah hamileyim Allah in izniyle.bilmiyorumkismile

her zaman düzensiz mi oluyor adetlerin? en son ne zmn adet gördün 35 günden fazla oldu mu?

Adet olacağın zamanınlarda hiç yaşamadığın tarzda ağrı, şişme ve sızılar hamilelik belirtisi olabilir bence.
Düzensizliğin olsa da tahminen adet tarihin geçmiş midir?
Ya da tedavi oluyorsan, doktor yumurtlama zamanını söyemiştir, onun üzerinden sayınca 14. gün adet görmen gerekiyor. 14 gün geçip yine görmediysen, test yapabilirisn bence.
Hayırlısı olsun canım...a.s.

evet benim adetim ilac kullandigimda geliyor yoksa olmuyor. adetim 24.01.2010 bitmisti. doktorum bana igne verdi folikul olussun diye bunu 9 gun yaptim sonra catlmama ignesi yapti. ve beraber olun dedi. en son gittigimde 10.02.2010 tarihinde test yaptir dedi ama ben korkuyorum. ben adet olacagim zaman goguslerim hic agrimaz sadece kasiklarim agrir. insallah hamileyim kendimi cok kaptirdim cunku hic boyle olmazdim. surekli idrarim gelyo, gogusler agriyo, sabah hafif mide yanmasi, gazim var insallah hamilelik belirtileridir!

inşallah hamilesindir canım ya, hadi en kotusune hazırla kendini oyle bir test yap umarım gorursun cift cizgiyi:)

mrb arkadaslar....ben vajınusmusu yenı yendim...çocuk ıstıoruz ama adetim genelde düzensiz seyrettiği için yumurtlama tarıhımı hesaplayamıodum...göğüslerin hassas olduğu dönemde yumurtlama gercekleşebılır dıye okumuştum..buna dayanarak deneme yaptım....sizce bu bilgi doğrumudur?sizlerin yumurtlama dönemınde ne gbı değişiklikler hssedıyorsunuz...bilgilendrrsenız sewınırım...)

yumurtalma doneminde en cok kasik agrisi olur ama genede insanina gore deisebilir de tabi.

Selam arkadaşlar. Bende yeni üyeyim. 17 ocakta adet olmuştum. 2 aydır gebelik bekliyorum. Geçen hafta 2 gün süren çok lekelenme şeklinde kahverengi bir akıntım oldu. Yerleşme kanaması olabilir mi acaba. yarın adet görmem gerekiyor henüz belirtim yok. sizce test yapsam çıkar mı ?

X