Hamilemiyim ??

Pinkblueea

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2023
78
18
29
Selam kızlar adetim 9 gün gecikti bu sürede defalarca gebelik testi yaptım düne kadar aynı şekilde dün yaptıgım test negatifken şuan testde ilk saniyeler de bi çizgi daha belirdi sizce hamile olabilirmiyim

Eklentiler

• IMG_5487.jpeg
    43,9 KB · Görüntüleme: 124
Selam kızlar adetim 9 gün gecikti bu sürede defalarca gebelik testi yaptım düne kadar aynı şekilde dün yaptıgım test negatifken şuan testde ilk saniyeler de bi çizgi daha belirdi sizce hamile olabilirmiyim
Evet olabilirsin ama bu test çok yanıltıyor yarın ilk idrar ile deneyin ama başka markayla

Testin eğer markası artimed se hiç umutlanma ben 6 tane üst üste yaptım hepsi pozitif verdi sonra hamile değilmişim aşırı yaniltiyor yarın sabah ilk idrarla tekrar dene şuan bende denicem benimde ara kanamam var doktor yerleşme dedi ama ihtimal vermiyorum bekliyorum sabah sonucu bizle muhakkak paylas

Hamilesindir umarım bence kan ver. Kan en iyi sonuç olur. Var gibi duruyor, silik bir çizgi çıkmış:)

Evett testim bu marka şuan tekrarladım ilk idrarla çizgi yine aynı şekilde belirdi siz kan verdiniz mi

Tekrar merhaba sabah ilk idrarla yaptığım testte pozitifti yukarıya ekledim şuan erken gebelik testi yaptım maalesef silik bile çizgi yok ama daha önceki gebeliğimdede aynı şeyi yaşamıştım kaset test pozitif erken gebelik negatifti of kafam çok karışık tekrar aynı şeyleri yaşamak

Kan testi ver rahatla bence.

Canım benim ablam hamile olduğu halde erken gebelik testi yaptı ama negatifti o erken testler bı degisik bir kan ver için rahat etsin

Canım 9 gün az bir süre değil, bence hemen kan vermelisinki için rahat etsin

Selam benm de adetim 12 gün gecikti kan testim 4 gün gecikmeyle negatif idrar testi de bugun yaptı sizce siliklik var mı
Evet olabilirsin ama bu test çok yanıltıyor yarın ilk idrar ile deneyin ama başka markayla

Eklentiler

• 41977E86-47A5-4E85-A2CC-955483AF6C27.jpeg
    82,5 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…