Hamilemiyim?

MujdeGrsy

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2023
19
6
Hanımlar bilgi ve tecrüblerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.
13 şubatta adetim ilk günü.
24,26,27 ilişki gerçekleşme günler
uygulamaya gore 28 nde yumurtlama günü idi.
3 marttan bu yana hafif kasıklarım agrıyor bugün 7 mart hala devam ediyor.
Karnımda şişkinlik var ve ciddi gaz olusuyor.
ve bunlarla birlikte beyaz bir akıntı oluyor.
ve bugun itibari ile hem kasıklarımda ara ara batmalar
halsizlik ve sabah göğüs uclarında hassasiyet hafıf sızlamalarla uyandım.
Sanki günlerdir adet olacakmısım yada adetmısım gıbı hissiyat.
vücdumuda olağan dışı biseyler oluyor hamile de kalmayı umut ediyorum..bu ve buna benzer yasayanlar bılgılerını deneyımlerını benımle paylasabılırmı lutfen.Adetime ise, 7 gün kalmış görünyor.
14 martta olmam gerekıyor.Dün de test yaptım deneme ıcın fakat negatif.. :KK43:

Aramızda 2 gün var, şimdi adet olmaya yaklaştıkça vücut zaten kendini hamilelige hazırlıyor, önemli olan dollenmenin olup olmaması. Olduysa hamile kalırsın, olmadysa adet olursun. Vücudumuz zaten her ay hamile kalmak için hazırlık yapıyor, bu yüzdendir gebelik belirtileri ile adet belirtileri aynı. Umarım hamilesindir ama daha çok erken :) tahminimce Senin SAT 14-15 Mart

Hanımlar bilgi ve tecrüblerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.
13 şubatta adetim ilk günü.
24,26,27 ilişki gerçekleşme günler
uygulamaya gore 28 nde yumurtlama günü idi.
3 marttan bu yana hafif kasıklarım agrıyor bugün 7 mart hala devam ediyor.
Karnımda şişkinlik var ve ciddi gaz olusuyor.
ve bunlarla birlikte beyaz bir akıntı oluyor.
ve bugun itibari ile hem kasıklarımda ara ara batmalar
halsizlik ve sabah göğüs uclarında hassasiyet hafıf sızlamalarla uyandım.
Sanki günlerdir adet olacakmısım yada adetmısım gıbı hissiyat.
vücdumuda olağan dışı biseyler oluyor hamile de kalmayı umut ediyorum..bu ve buna benzer yasayanlar bılgılerını deneyımlerını benımle paylasabılırmı lutfen.Adetime ise, 7 gün kalmış görünyor.
14 martta olmam gerekıyor.Dün de test yaptım deneme ıcın fakat negatif.. :KK43:
Yazını sonuna kadar okumadım ama sat şimdi gördüm senin. Benim sat 15 şubat, bat 17 mart

Aramızda 2 gün var, şimdi adet olmaya yaklaştıkça vücut zaten kendini hamilelige hazırlıyor, önemli olan dollenmenin olup olmaması. Olduysa hamile kalırsın, olmadysa adet olursun. Vücudumuz zaten her ay hamile kalmak için hazırlık yapıyor, bu yüzdendir gebelik belirtileri ile adet belirtileri aynı. Umarım hamilesindir ama daha çok erken :) tahminimce Senin SAT 14-15 Mart
tesekkür ederim umarım öyledir.

İyi akşamlar kızlar ben daha yeniyim size bir sorum olacak 6 marta regl oldum bu iki gündür baş ağrısı bide uykusuzluk var adetime 15 gün var daha Bilgi vere bilirmisiniz

X