Gebeliğe Hazırlık Hamilemiyim ???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ela96

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2022
171
90
28
Merhaba arkadaşlar..
4 Nisan son adet günüm. BAT 4 Mayıs.
BAT tarihinden 1 buçuk 2 hafta önce kasıklarımda özellikle sağ kasıkda batmalar olmaya başladı. Adetime 9 gün kala da sabah bı damla kan ve gün içinde kahverengiye dönen gittikçe rengi açılıp miktarı azalan bı lekelenme yaşadım 1 gün sürdü bitti. Dün de yani adetime 4 gün kala da kasığımda ki batmayla sağ bacağıma bı çekilme oluyodu oda yaklaşık bi yarım saat kadar sürdü geçti.
Batmalar hâlâ devam ediyo halsizlik uykusuzluk da var hafif bulantı ve baş dönmesi var
Sizce hamilemiyimdir ????

Test yaparsanız net bilgi alırsınız yerleşme kanaması yasamis olabilirsiniz ama bulantı ve bas dönmesi o kadar erken başlamıyor psikolojik olabilir belirtileriniz

Adet belirtileriyle hamilelik belirtileri çok benziyor ama yerleşme kanaması olabilir bence test yapın

En iyisi test yapmanız
Bende yerleşme kanaması olmadı , ama regl olucskmılım gibi belirtiler vardı hatta adetime son 2 gün kala ped bile koymuştum olucam galiba diye. En iyi sonucu testle alırsınız

Adet gününe kadar bekle bence test yap tabi bekleyebilirsen
Eğer normal döngünde ara lekelenmelerin olmuyorsa yerleşme kanaması olması muhtemel test yapsan şuan silik de olsa bişiy çıkar bence

Adet gününe kadar bekle bence test yap tabi bekleyebilirsen
Eğer normal döngünde ara lekelenmelerin olmuyorsa yerleşme kanaması olması muhtemel test yapsan şuan silik de olsa bişiy çıkar bence
Valla beklemek istemiyorum ama bı tarafdanda tek çizgi görmeye cesaretim yok bu ay ilk kez bu kadar varmış gibi hissediyorum inşallah bebeğim vardır benimledir

Adet oldum canım malesef olmadı yine
Vardır bunda da bı hayır inşallah olur tez zamanda hayırlısıyla
Doktora gittik 6. Ay dolduğunda tahlil yapılır denilmişti şimdi tahlillerimizi verdik
Hayırlısı olsun canım
Rabbim tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin sana ve isteyen herkese

Kızlar merhaba sizden bi ricam olacak. Benim maddi durumum yok fal baktırmak istiyorum ama para istiyorlar. Aramızda bakabilen var mı rica etsem bi kaç bişey söyler mi çok önemli ï haber bekliyorum elim ayağım titriyor beklerken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…