hamilemiyim? yosa değilmiyim?

rengin_35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
222
0
Kızlar. son adet tarihim 24 hazirandı. 25 temmuzda evde kendim test yaptım. 2. çizgi hifif silik çıktı. Alıp testi sağlık ocağına götürdüm. Hamilesin dediler. 15 gün kadar sonra bi kadın doğumcuya görün dediler. bu sabah uyandım. bi baktım vajinamdan biş aktı. bir baktım kan. dedim ne oluyo. hemen özel bi doktora gittik. Ultrasonda kese falan göremedi. kan tahlilindede değer 350 çıktı. Pazartesi tekrar gel, hamilelik ne var nede yok diyemiyorum dedi. Kafam karıştı. tekrar bugün evde test yaptım. yine hafif silik bi çizgi çıktı. Ben hamilemiyim. Değilmiyim.

canım degerın sankı bıraz dusuk gıbı onun ıcın doktor net bır cevap vermemıs olabılır.hakkında hayırlısı olsun.bol bol dınlen.kendını yorma bu bırkac gun.

canım gebelik oluşmuş belli ki ama kanama olduğu için doktor bişey söyleyemem demiş çünkü kanama tutunma kanaması da olabilir düşük de olabilir.şuan kesenin görülmemesi normal hcg 3000-4000 civarındayken kese görünüyor o yüzden haftaya tekrar gitmen uygun olur.umarım herşey yolundadır..

k9ızlar. az önce gittim bir test daha aldım.başka bir eczaneden aldım ve bu testte de 2. çizgi silikti. benim anlamadığım. 10 gün önce tam adet günümde test yaptığımdada çizgi silikti hala daha silik. birde kanamam devam ediyor. adet kanaması gibi

muhtemelen tutunamadı bebek canım,düşük kanaması olabilir adet kanaması gibi çoksa.yine de belli olmaz 1 hafta sonra tekrar kan testi yaptırdığında belli olur kesin olarak.
umarım öyle değildir..

her laboratuvarın referans değerleri farklı kimi 5ten büyükse kimi 7den büyükse gebelik pozitif diyor

benim 350 çıktı demiştim ya cnm o yüzden sormuştum. böyle belirsizlik çok zormuş hakikatten ya. şimdi bu gelen kan adet kanamsımı, yerleşme kanamasımı, düşükmü... öff öffffffffffffffffffff

Merhaba canim ben burda yeniyim.
Senin degerin bana da dusuk geldi ama gecen sene bana da bole bisi olmustu degerim2,30 cikmisti dr um.biraz daha beklememiz gerektigini soyledi yukselme ihtimali olabilirmis kendisinden ornek vermisti onun da degeri ilk tahlilde 2cikmis ama bi hafta gecmesine ragmen adet olmayinca tekrar yapmis degere birden firlamis ama senin regl olman kafalari karistiriyo arkadaskarin.dedigi gibi bebis tutunamamis.olabilir rabbim.hayirlisini.versin isteyen herkes.icin

Arkadaşlar cevaplarınız için tşk ediyorum. Sanırım bu kanama düşük kanamasıydı. Çünkü 2 kez parça geldi. Biraz ağrım oldu parçalar düşerken. Parçaları sakladım. Pzrtsi doktora göstereceğim. Sanırım bebek içeride bi kaç gün önce öldü ve bu yüzdende kandada değerim düşük çıktı. Hayırlısı böyleymiş. bebeğimin parçalarını gördüm. Allah düşmanıma bile yaşatmasın. Gebeliğiinizin tadını çıkarın kızlar. Hepinizi öpüyorum

canım sanada allah nasip etsin saglıkla. canını sıkıp stress yapma çok zor ama hayırlısı böyleymiş. umarım en kısa zamanda güzel haberler alırsın. rabbim kimseye aratmasın isteyene hayırlı zamanda kavuştursun...

X