hamilemiyim yoksa kuruntumu yapıyorum

sualp27

OGLUMA KAVUSTUM (COK SÜKÜR RABBİM)
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
6.283
2.955
33
kızlar bende 2 gündür iştah kaybı var sadece belli ymeklere karşı istekliyim boğazımdan ağzıma doğru yayılan acımsı bir tat var ve çok hafif şekilde mide bulantısı sürekli su içme isteği meme uçlarında hafif şekilde ağrı kasık batması ve sancısı beyaz akıntım var ama vajinal mantarımda var ondn olablr

buay klomen +çatlatma iğnesi oldum ve iğneden sonraki 3 gün ilşki oldu hamile olma olasılığm varmı kendimi çok şartladım tüm bu belirtiler ondan kaynaklı olabilirmi

bu belirtileri yaşayan varmı arnzda lütfen cvp verin beklenen adet günüm 4 ocak 6 ocakta kan testi yaptıracağım piskolojik olbilrimi kendimi çok hazırladım hamileliğe çok büyük hayal krıklığı olur eğer hamile değilsem içimden bir his hamilesin diyordu sanki aama bugün gitti o his kendimi kandırdığımı düşünüyorm çok kötüyüm 1 hafta nasıl geçeck gebelik testi yaptrdğm gün çok stresli olacağım lütfen dua edin bana

Canim belirtilerin var yani o yuzden bende gebesindir diye dusunuyorum insaAllah :)

Benim bat senden bir kac gun sonra ve hic bir sekilde belirti sayabilecegim bir sey yok :/

aynı durumdayız arkadaşım bende ayın 2sinde bekliyorum test yapıp yapmamakta kararsızım =)
hayırlısı inş beklicem:KK16:

Canim belirtilerin var yani o yuzden bende gebesindir diye dusunuyorum insaAllah :)

Benim bat senden bir kac gun sonra ve hic bir sekilde belirti sayabilecegim bir sey yok :/

inş belirtidir canım inş

bazen gebliklerde belirti olmayabilyr yada geç başlayabilyr sende umudunu yitirme inş gebesindir

inş belirtidir canım inş

bazen gebliklerde belirti olmayabilyr yada geç başlayabilyr sende umudunu yitirme inş gebesindir

Hayirlisi canim icimden bir ses degislin diyor ama Rabbim en dogrusunu bilir..

Sende bu haftayi bir sekilde sabredip atlatman lazim canim insaAllah cift cizgiyi goreceksin :KK16:

aynı durumdayız arkadaşım bende ayın 2sinde bekliyorum test yapıp yapmamakta kararsızım =)
hayırlısı inş beklicem:KK16:

canım bence adetin geçsin kan testi yaptır garanti olur hem

beklemek umut edip sonra hüsrana uğramk insanı mahfediyor ben buay hamile olmazsam ki inş olur rahim filmi sonrasında yumurtllama iğneleri vs zorlu bir sürecin içine gireceğim hem manevi hem maddi anlamda inş tüm bunları yaşamadn gelir bebeğim

Hayirlisi canim icimden bir ses degislin diyor ama Rabbim en dogrusunu bilir..

Sende bu haftayi bir sekilde sabredip atlatman lazim canim insaAllah cift cizgiyi goreceksin :KK16:

anlıyorum canm evet allah en doğrusunu bilir bende hamileymişim gibi hissediyrdm ama bugün nedense his kalmadı kendimi kandırdığıma ikna oldum sanki eşim ailem herkesi heveslendrdm inş hevesim kursağmda kalmaz kan testi garanti olur diye idrarda yapmayacam canım ama hamile olduğumu öğrenym inş idrar testindeki o çift çizgi için yapacağım sklyacğm testi

az öne hamilelik belirtileri bölümünde yorumun birine çok sinir oldum adetleri düzensiz olup sadece ilaçla adet olanların çocuğun olması imkansız yazmış üyenin biri insanlar nekadar düşüncesiz ve çok bilmiş olabiliyrlar bazen anlamıyorm hiçbir doktorun ağzından duymadım buzamana kadar ben adetleri düzensiz olanın çocğu olmaz diye benm yengem ilaçsız adet olmaz 3.çocuğunu doğurack 8 ocakta bende ilaçsız adet olmuyrm ama doktorum çocuğn olur ama tedaviyle diyr

X