Gebeliğe Hazırlık bana yardımcı olabilecek varmı?-hamilemiyim ki?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
miraylina tatlım bence 1 kaç gün sonra yine test yap ve sabah ilk idrarınla bende 24 gün geciktim ve 3 defa test yaptım yok yarın sabah yine test yapacam ama sen büyük ihtimal hamilesin benim doktorum adeti düzenli olan bir kadın her zaman anne adayıdır diyo inşallah hamilesindir

kateausten canım adet olana kadar ümidini kesme bazı hormonlar özellikle hcg hormonu idrara geç bulaşa biliyormuş onun için üzülme hemen yaa

saol canım inşallah dediğin gibidir.üzülmemek olmuyor ama kafamı başka şeye vermeye çalışıyorum.senağlamahayırlısı artık:nazar:

miraylina tatlım bence 1 kaç gün sonra yine test yap ve sabah ilk idrarınla bende 24 gün geciktim ve 3 defa test yaptım yok yarın sabah yine test yapacam ama sen büyük ihtimal hamilesin benim doktorum adeti düzenli olan bir kadın her zaman anne adayıdır diyo inşallah hamilesindir

Evet birkaç gün sonra testi tekrarlamayı düşünüyorum.Dilekleriniz için çok teşekkür ederim.. Allah sizede ilk önce karnınızda ardından da kucağınızda görmeyi nasip etsin inşallah..

Merhaba bende aranıza bugün katıldım.. Yeni evliyim ve hamilelik konusunda tecrübeli olanlar varsa yardımlarına çok ihtiyacım var. Regl periyodlarım oldukça düzenli ancak bu ayın 4 ünde regl olmam gerekiyordu bugün ayın 13 ü yani 9 günlük bir gecikme söz konusu.Bugün eczaneden aldığım bir testi uyguladım ama sonuç negatif göründü.3 haftadır devamlı uykusuzmuşum gibi hissediyorum sol kasığıma keskin bir sancı giriyo karnımın alt tarfında belirgin bir şişkinlik var bağırsak düzensizliği yaşıyorum duygusal iniş çıkışlarım çok fazla ve canım hiçbirşey yapmak istemiyor. Özellikle bugün eve hapsoldum çünki devamlı tuvalete gitme isteği yaşıyorum. Testin sonucu hatalı olabilirmi acaba? Doktora gidip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Yardımcı olabilecek birileri varsa şimdiden çok teşekkürler..

canım merhaba bende senin gibi 6 aralık adet günümdü halen bugün itibariylede olmadım belirtilerim tıpkı seninki gibi bende 9 gün idrar testi yaptım tek çizgi üstelik işten izin almıştım kan testi için tek çizgiyi görünce içim daraldı kan vermeyede gitmedim ve halen bekliyorum neğatif görcem diye adet olmayı ısrarla bekliyorum en azından kagıtta neğatif görmekten iyidir diye bakalım hakkımızda hayırlısı

X