Gebeliğe Hazırlık HAMILEMIYIM yardimci olursaniz sevinirim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
diğer forumda da okudum seni cnm
adet tarihimiz aynı gün hattaa
bende daha hastalanmadım ama testte yapmadım
hayırlı olsun cnm:)) çok sevindim darısı başımaa

diğer forumda da okudum seni cnm
adet tarihimiz aynı gün hattaa
bende daha hastalanmadım ama testte yapmadım
hayırlı olsun cnm:)) çok sevindim darısı başımaa

sagol canim.insallah sende hamilesindir.test yap bence hemen.bende korkuyodum test yapmaya bugun 3 cu gundu gecikeli yaptim ve cikti cok sukur:nazar:

yarın alıp yapıcam bende ümitliyim ama kısmet tabi.. takdir Allahın...
yapıp yazıcam yarın sonucu..
4-5 gecedir uyuyamıyorum hiç hep bölük uykum, acayip bel ağrım var ve kasıklarımda çok ağrım vardı ama o 2 gündür durdu... ay ne bileyim inşaallah yaa:)))

yarın alıp yapıcam bende ümitliyim ama kısmet tabi.. takdir Allahın...
yapıp yazıcam yarın sonucu..
4-5 gecedir uyuyamıyorum hiç hep bölük uykum, acayip bel ağrım var ve kasıklarımda çok ağrım vardı ama o 2 gündür durdu... ay ne bileyim inşaallah yaa:)))

benimde belim agridi 2 hafta once 5-6gun surdu ama bu aralar hergun degil ara ara bel agrim ve kasik agrilarim vardi inanilmaz hassaslastim bide herseye agliyorum.bi an once yap test insallah hamilesindir

arkadaşlar ben 7 aylık evliyim bebek istiyoruz henüz olmadı 30 gün gecikdi adetim eczaneden test aldım kendim yaptım ama negatif çıktı zaten hiç bir hamilelik belirtisi yok ama biraz ümitleniyorum işte hamile olma ihtimalim varmı lütfenn bna yardım edin bekliyorum cevaplarınızı:eek:

topıktekı arkaddaslar herkese merhaba. arkadas ozelden mesaj gondermıs burada buldum.............. topıgınıze mısafır oldum yanı

X