Gebeliğe Hazırlık HAMILEMIYIM yardimci olursaniz sevinirim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

aylu84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2008
30
0
oncelikle herkese selam.ben yeni uye oldum.5aydir evliyiz 2 aydir cocuk istiyoruz ama olmuyo biliyorum olmuyo demek icin erken ama napiyim anne olmak istiyorum.bu ay 2 gun geciktim ayin 8 i olmaliydim bugun ayin 10u gece cok sukur bugunde adet olmadim.Test yapmak istiyorum ama korkuyorum sizce hamilelik adetten kac gun gecikince belli olur?belimde agrilarim oldu dayanilmaz degil ama 2 hafta once yani daha adetime 2 hafta vardi 5-6gun belim agridi,ayaklarimda halsizlik cok az sizi vardi,hala ara sira belimde biseyler hiss ediyorum,4-5 gundur cok hassasim herseye agliyorum,aliniyorum sizce bunlari hamileliye baglamam dogrumu.ama karnimda qurultular basladi bugun sanki adet olucakmisim gibi ma karin agrim ve gogus agrilarim yok normalde adet oldugumda 3-4gun onceden o tur agrilarim baslarkaydirigubbakcemile2

canım kan testi yaptırsan hemen çıkar 2 gün geçse bile çıkıyor işte işin kötüsü hamilelikte te adetten önce de bu ağlama nöbetleri oluyor o yüzden ayırt edilemiyor inşallah istediğin gibidir hayırlısı olsun

Hamilelik belirtileriyle adet belirtileri hemen hemen aynı canım benimde bu gün olmam lazımdı olmadım bende bekliyorum inşallah ikimizde hamileyizdir

sagol canim insallah oyledir.adet gibi hiss etmiyorum iste beni yaniltan o.adet olmadan once goguslerim agrir,karnimda agri olur hic biri yok.ilk defa belimde ve ayagimda agrilar var.allah hepimize nasip etsin anne olmayi.aminn

Hamilelik belirtileriyle adet belirtileri hemen hemen aynı canım benimde bu gün olmam lazımdı olmadım bende bekliyorum inşallah ikimizde hamileyizdir

insallah canim hamileyizdir:)bu ay aslinda soyle bisey oldu .ben dubaide yasiyorum annem ruyasinda benim onu aradigimi ve anne torunmu istiyodun sana torun veriyoruz dedigimi gormus ve halamda ayni ruyayi gormus ayni gunde.1 hafta once.nebiliyim gecinkincede.....

bende bu ay adet olduğumu ama hiç ummadığım bir anda adet olduğumu gördüm hayırlısı canım benim bir oğlum var ikinci olucak eğer varsa ama bu ay gerçektende olursa mucize gibi bişey olur rüyamdaki gibi ummadığım ay önümüzdeki ay tedaviye başlıcaktım inşallah gerek kalmaz ikimizde burdan hamileliğimizi takib ederiz

benimde yarin gunum insallah bende olmam:)ama sanki yine olacakmisim gibi geliyor:KK43:gecen ay iki gun gecmisti gunumden muhtemelen bundada oyle bise olacak cunku iyice duzensizlesti.Sabirlar diliyorum tum arkadaslara Allah dayanma gucu versi hepimize ne diyelim:)

umarım hamilesindir canım gögüs agrın ve karın agrın olurmus bunda olmamıs bi değişiklik var bende merak ettim umarım bebiş geldim der bide idrar testi yapsana hemencik silik cizgi cıkarsa halmilesindir bi bak canım

nutella cıkalatam meraba canım insallah hamilesindir kızlar sizi bulmakta zorluk cekiyorum :)

bende bu ay adet olduğumu ama hiç ummadığım bir anda adet olduğumu gördüm hayırlısı canım benim bir oğlum var ikinci olucak eğer varsa ama bu ay gerçektende olursa mucize gibi bişey olur rüyamdaki gibi ummadığım ay önümüzdeki ay tedaviye başlıcaktım inşallah gerek kalmaz ikimizde burdan hamileliğimizi takib ederiz

insallahhhhhhhhhhhhhh.aminnnnn canimya

umarım hamilesindir canım gögüs agrın ve karın agrın olurmus bunda olmamıs bi değişiklik var bende merak ettim umarım bebiş geldim der bide idrar testi yapsana hemencik silik cizgi cıkarsa halmilesindir bi bak canım

nutella cıkalatam meraba canım insallah hamilesindir kızlar sizi bulmakta zorluk cekiyorum :)

2gun geciktim sence cikarmi testte?ne biliyim korkuyorum

adetten önceki bel ağrısı hamilelik olasılığını arttırıyor hayırlısı olsun canım!

nutella cıkalatam meraba canım insallah hamilesindir kızlar sizi bulmakta zorluk cekiyorum :)[/QUOTE]
Merhaba yuzdeyuzakrep iyiyim canim napayim bekliyorum gunumu:)biliyormusun bu arada canim hala cikolata istemedi.ama maalesef akintilar gosteriyorki hasta olacagim buyuk ihtimalle.hayirlisi napalim.
Insallah hamilesindir arkadasim.gunun 3 gun gecmis bence test yap ,ben olsaydim dayanamazdim heralde:)hatta ben dayanamayip yarin yapmayi dusunuyorum tabi sabaha kadar saglam cikarsam:)insallah hamilesindir canim haberlerini bekliyoruz.
sevgiler

kizlarrrrr bugun 3 cu gun oluyor gecikeli karnim agriyo ama karin agrisi gibi yani af edersiniz ama tuvaletlik.kizlarrr ne dersiniz 3 gunluk gecikmede test gosteriyomu?umut varmi?ama adet olmucam bu gunlerde qaliba cunku adet olmaya basladigimdan beri yillardir adetten 3-4gun onceden gogus ve karin agrilarim oluyo bu ay yok.

idrar testi her zaman çıkmıyo canım istersen bi kan testi yaptır kesin sonucu verir inşallah hamilesindir

idrar testi her zaman çıkmıyo canım istersen bi kan testi yaptır kesin sonucu verir inşallah hamilesindir

insallah canim sagol.kan testine idrar testinden sonra gitmek istiyorum cunku Dubaide yasiyoruz buralari iyi bilmiyorum gidersem esimle gitmek zorundayim ve esime bisey soylemiyorum daha cunku deli gibi cocuk istiyo benden daha cok bekliyo umutlandirip sonra olmassa hayal kirikligi yasatmak istemiyorum

Canim sen bizim yazdiklarimizi okumuyorsun galiba. cikar mi cikar mi diye sormussun, insallah masallah demissin. cikar yap dedeik, bugun hala karnim agriyor kasiklarim soyle boyle diyorsun.

Cocuk gibi. yapma Allah askina. biz bilemeyiz. olabilir de olmayabilir de. test yaparsan ogrenirsin ve su anda bile yapsan cikar. sabah idrarini beklemene gerek yok.

hamileyimmmmmmmmmmmmmmm test yaptim sonuc pozitiv hamileyim kizlarrrr sonuc pozitiv cok sukur korkuyodum test yapmaya bugun yaptim ve ciktiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.allah butun anne olmak isteyenlere nasip etsin insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.cok mutluyum

X