hamilemiyim yardım edin

atiiye

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2012
16
0
arkadaslar adetimi 5 gün gecti evde test yaptım sonuc negatif ama kendımı hamıle gıbı hıssedıyorum ve anne olmayı cok ıstıyorum yardım edın

ilk idrarda yapsaydın keşke ama bence bugün bi kan testine git inş hamilesindir ben ikl idrarda yapmama rağmen ikinci silgi silik çıktı

ilk idrarda yapsaydın keşke ama bence bugün bi kan testine git inş hamilesindir ben ikl idrarda yapmama rağmen ikinci silgi silik çıktı

ikinci çizgi cıkmadı bende ama kendımı hamıle gibi hissediyorum aksam gıdebılırsem kan tahlılı yaptıracam umarım hamıleyımdır cok istiyorum bi bebegim olsun

ıns hamıssındır canımmmm quzel haberlerını beklıyoruz bızımle paylass kan testı en ıyı sonucu verıyor reql epeyde gecmıss

ama bazen ınsan pskolojık olarakta kendını hamıle hıssedebılıyo sankı hamıle olan kısıde olan belırtılerım kendımızde olduqunu dusunup hıssedebılıyoruz az bı mıqdemız bulansa hemen hamılelıqe yorabılıyorz bebeq cok ıstedıqımızden kaynaklanıyo cunku ben kendımden bılıyorum hemn hemen subattan bu yana her ay kendımı hamıle sanıyorum takı kırmızılar gelene kadr sonrasnda tekrar huzun yasıyoruz ama ıns hamıssındır yuce rabbım olmayan herkeze bı bebeq nasıp eylesın amın

bende pek belirti olmadı sadece dün çok belim ve kasıklarım ağrıyordu bi de 2 gündür acayip uykum geliyo

reql ne kadr gecıkmıstı canım kasıkların her ıkısımı yoksa tekımı aqrıyodur bendede bel aqrısı fecı varda:26:

AMİN CANIM İNŞALLAH AKSAM KAN TESTİ YAPTIRAcam bakalım sonuc ne olacak umarım hamıleyımdir.

5 gun gectı ve b elim cok agrıyoooooo

evde test yaptın mı
bana sorarsan muhakkak kan tahlili yaptır
benimde reglim 3 gün geçmişti ve acayip bir bel ağrım vardı
evde test yaptım ikinci cizgi silik cıkınca suphelendim ve kan testi yaptırdım ve cok sukur hamileyim. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…