Hamilemiyim lütfen yardımcı olun hanımlar

Mesajları okudukça hoşuma gitti hayirlisi olsun inş canim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hadı ama cnm yaaaa:KK52:

$Fotoðraf0491.jpg kızlar test çubuğu böyle çıktı emin olmak için 2 tane yaptımm

Kızlar meraba bugün detim geçeli 4 gün oluyo test yapıyorum negatif çıkyo en son doktora gittiğmde küçük bir kist görmüştü büyük ihtimalle adetle atlır demişti.o yüzden bu ay kesin hamile olmuyacğımı düşünüyodum acaba o kistmi engelliyor.yarın kan testi yaptırıcam sizce kiste rağmen yinede hamile kalmış olabilirmiyim ayrca bu ay incir kürüde uyguladım onun etkiside olabilirmi.çok hafifte sarı akıntım var çok streslendimm yardımcı olurmusunuz.:18:

Eki Görüntüle 1119952 kızlar test çubuğu böyle çıktı emin olmak için 2 tane yaptımm

ya cnm benım nasıl sevındım anlatamam cok daralmıştım inşallah boşa ümit vermemıstırım diye allaha sükür hamılesin rabbım tamamına erdırsın kucagına almayıda nasıp etsin innnşallah ne desem bilemiyorum daha cok cok cok sevindim tey t:KK76::KK76::KK76::KK64::KK66::emir_bebek:ey teyyy

ya cnm benım nasıl sevındım anlatamam cok daralmıştım inşallah boşa ümit vermemıstırım diye allaha sükür hamılesin rabbım tamamına erdırsın kucagına almayıda nasıp etsin innnşallah ne desem bilemiyorum daha cok cok cok sevindim tey t:KK76::KK76::KK76::KK64::KK66::emir_bebek:ey teyyy

kan testide yaptırdım ewet hamileyim canım rabbime şükürler olsun allah senden razı olsunnnnnnnnn:))))

Ayyy nasıl sevındım anlatamam sankı ben hamıleyım :KK16:
Çabalarınızın boşa çıkmaması ne kadar güzel
Allahım sağlıkla kucağınıza almayıda nasıp etsın
Hayırlı olsun canım benım :KK16::KK16:

X