Hamilemiyim lütfen yardımcı olun hanımlar

ebru37

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2013
255
69
34
merhaba kızlar 1 yıllık evliyim ve hiç korunmaksızın bebek sahibi olmak istiyoruz.ben hipotiroid hastasıyım o yüzden 1 yıldır gebe kalamıyorum ama buu ay 16 sında adet olmam gerekiyordu yani max bugün yarın olmam lazım ama her ay adet olmadan belirtilerim olurdu bu ay hiç bi ağrım yok.ama bu ay karnım çok şişti ve eşimle ilişki yaşadıktan sonra kasıklarımda acile gidecek kadar bi ağrım oldu.idrarım koyulaştı göğüslerim şişti ve uçları çok belirginleşti.sizce test yaptırmalımıyım gebe olma ihtimalim warmı yarımcı olun lütfennnnnnnnnn

korunmazsız her ilişki gebelik riski taşır bence yaptırmalısın inş hayrlı sonçlarını alırız cnm :)

canım hayrlı olsun dıyebılırm sanki pozitif gibii :))) hemen kan testi yaptır yarınnnnnnnnn

Canım teşekkür ederim inşallah öyledir predictor earyl var onu iki gün sonra yapayım dedim önce bu dandik olanlarda deneyim istedim ama işte silik olunca insan bilemiyor

Canım teşekkür ederim inşallah öyledir predictor earyl var onu iki gün sonra yapayım dedim önce bu dandik olanlarda deneyim istedim ama işte silik olunca insan bilemiyor

predictor varsa çıkartır bncede 2 gün sonra yap onu bnde hep ondan kullanıyorum şüpelendiğimde sonuç hüsran gerçi

predictor varsa çıkartır bncede 2 gün sonra yap onu bnde hep ondan kullanıyorum şüpelendiğimde sonuç hüsran gerçi

Bende dört aydır kaçıncı testi kullandım belli değil tüm paramı testlere veriyorum son dört aydır inşallah en kısa zamanda hamile kalırız canım

canım belirtiler benziyor inşallah hamilesindir. kan testi yaptırsan çıkmar artık. hatta önce idrar testi yap onda da çıkması lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…