Gebeliğe Hazırlık hamilemiyim lütfen yardım edin arkadaşlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım günaydın bende yeni anne adayıyım ama bence adetinin geçmesini bekle o zaman kesin sonuç alırsın çünkü bende senin gibi adetim gelmeden test yaptım negatif çıktı adet zamanım geldi bi kaç gün geçti test yaptık şimdi hamileyim :) bende öğreneli bi kaç gün oldu umarım hamilesindir ama adetini bekle canım.

günaydın arkadaşlar, ben 1,5 senelik evliyim, bizde aydır deniyoruz ama olmadı, inşallah bu ay olur, sürekli herkes için dua ediyorum... inşallah arkadaşlar ya...

arkadaslar bende 2.5 yildir evliyim. 3 aydir deniyoruz henuz tik yok :S 11 gun kadar sogan kuru yaptim. ocak ayinda dr ye gidicem sanirim. benim adetim 2 aydir duzensizlesti. 1 hafta once olmaya basladim artik. en son kasim 28 de oldum. carsamba test yaptim ama negatifti.naz_06 sen adetinden once ne zaman test yapmistinda negatif cikmisti sonra adet gecince pozitif cikti?

canim ibrahim saracoglu verio ya.yumurtalik kisti olanlara ozellikle polikistik over olana yuzde yuz cozum diyo. ben henuz hic dr ye gitmedigim icin varmi yok mu bilmiom ama her kadin yapsin dedi. ben de nolur nolmaz die yaptim..

canim adamin kendi sitesinden kopyaliyorum :1rolleyes:

İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

canim adetinin gecmesini bekle kesin sonuc icin. seni umitlendirmek istemem ama bence hamilesin. bende iki kez hamileligimde adetrimden once bir varligin karnimda oldugunu hissediyordum ama adet oncesi yaptirdiginm testler hep negatif cikti sabirli ol insalla hamilesindir...

Canım inşallah ya . Yesşilaycım içimi rahatlattın sagolll öptüm güzel yanaklarından mutlaka haberdar edicem sizleri hepinize binlerce tesekkür beni yanlız bırakmadınız

pericosu işallah hamilesindir belirtiler çok yoğun ama yanıltabiliyoda beklemen gerek mecburen benimde daha adetime çok var 5 ocak ama lekelenmem oldu ikigün önce test negatif bende bekliyorum

canım inş.hamilesindir benimde adetime 5-6 gün var 23 aralık bende çok istiyorum ama hayırlısı tabi benimde kasıklarıma birşeyler batıyor ama adet belirtilerimde var kafam çok karışık

ZEYNEBİM ADET OLDUNMU HABER BEKLİYORUM SENDEN BENDE TIK BİLE YOK:sm_cool:

Perocos ıns olmasın ama adet sancın varsada bıle korkma zaten hep oyle oluyo

Hısedıyorum kı sende bebıs var dıkkat kendıne test yapdır ben adetıme 3 gun vardı test yapdım cıkdı eczaneden al bıtane

Gercekden bak bı test alsana 3 ytl sanırım en ucuzundan vala benımkıne o bıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…