Hamilemiyim?? Gülsemmi Aglasammi?

yakın bir arkadaşım yaşadı aynı şeyi,geç kaldığı için tüpünün biri alındı.bebek rahime değil tüplere yerleşiyor,orada büyümeye başlıyor,haliyle tüpler patlıyor,bu aşamaya gelmesi tehlikeli,ihmal etme,çünkü hcg değerin kesenin görüneceği kadar artmış,görünmüyorsa sebebi başka ne olabilir bilmiyorum....

arkadaslar sabah doktora gittim,
ultrasonda bebek görünmedi,
doktor yine test yapti hamile ciktim anlamadim bu isi?
sabahtan buyanada kasiklarim agriyor ve kanamam var doktor kanamaya yerlesme olabilir diyo,
ama hala kan geliyo sanki adet olmusum gibi,
ayni durumu yasiyan oldumu aranizda???
düsük veya dis gebelik degildir degilmi?
benim kayınvalidem en son gebeliğinde 6.ayında düşük tehlikesi başlamış taa o zaman gitmiş doktora gittiğinde bebek hiç görünmüyormuş doğum başlamış ama ultrasonda hiç bişey görünmüyo sonra zorda olsa doğum yapmış şimdi kaynım 18 yaşında ilginç ama gerçek

merhaba arkadaslar,
bundan yaklasik 3 hafta once bu konuyu acmistim,
3 haftadir doktor doktor geziyorum,
idrarda hamile cikiyorum,
kan tahlillerindede hamile cikiyorum fakat bebek gorunmuyor,
kesede gorunmuyo,
doktor buyuk ihtimal dusuk diyo fakat 2 hafta once kan verdigimde tahlillerde kanim 4000 di
bugun verdim kan sonuc ise 7500 yani bebek var,
doktorda sasirdi, bundan 2 gun oncesine kadar 3 haftadir kanamam vardi,
en son adetim ise 8. ayin baslarinda gelmisti,
aranizda varmi benim gibi olan veya yasamis olan?

aman yarabbi ne kadar ilginç durumunu bize bildir canım daha sonra

dış gebelik ihtimalini değerlendirdiler mi..
ama doktorun da dediği gibi kanalamarınız da öyle gibi diyor düşük ihtimali yüksek .. geçmiş olsun :KK43:(

Seni nasıl eve yollar bu doktorlar yaaa! Bu dış gebelik olarak görünüyor. Değer de giderek büyüyor, muhtemelen tüplere yerleşti ve orada gelişiyor. Bu durumda annenin hayatı da tehlikeye giriyor. İç kanamaya sebep olabiliyor çünkü ve anlaşılmaz ve ihmal edilirse... Allah'ım sen koru Ya Rabbim.. Canım benim mesajımı okursan lütfen vakit kaybetme ve hastaneye git. Hastanede yatıp takip altında olman lazım çünkü. En ufak karın veya kasık ağrını ciddiye al! Mart ayında doktorlar beni bu dış gebelik şüphesinden dolayı hastaneden kıpırdatmadılar bile, ki benim kandaki hcg değerleri böyle buyumemisti bile. Düşük mü dış gebelik mi netleşene kadar takip ettiler. Kandaki hcg gerilemeye başlayınca 3. gün tamam dediler, düşük yapıyorsunuz, dış gebelik yok. Öyle olunca çıktım hastaneden ve hcg sıfırlanana kadar tahlil yaptırdım... Çok şükür ki dış gebelik olmadı ve vücut kanamayla kendiliğinden attı...

merhaba arkadaslar haftalardir doktorlarda surundum,
bebek falan gorunmedi taaaki gecen hafta pazartesi kan verdim sali gunu doktorumdan telefon geldi
kanimdaki hcg 10551 e cikmis acil hastaneye yolladil sali gununden cumartesi gunune kadar birsey bulamadilar, cumartesi ise baska bir doktor yarim saatlik kontrolun ardin yumurtaliginda kis var dedi.
chemotherapideki igneden yapicaklardi fakat ondan once ameliyatla bakalim belki kist degildir dedi,
ve dün ameliyat oldum megersem yumurtaligimdaki bebegimmis,
bebegi aldilar yumurtaligimi zedelemedikleri icin allaha sukur yumurtaligimi almamislar,
su an hala hastanedeyim cok agrim var umarim gecer bu agrilar

bak kardeşim eğer gerçekten test sonucu hamile çıkarsan sakın aldırmak ki cinayet olur böyle bir hata yapma sonra onu aldırısın kızında bulursun sakın unutma sakın öyle bir hata yapıp ahiretini batırma evet senin gibi çok insan var vede zor kolay değil ama şunu düşün millet isterken senin pat diye oluyo bak ben 6 aydır çabalıyorum şimdi olsa diğeride arkadan olsa hiç üzülmem ne güzel derim Rabbim beni ödüllendiyor hepsi rızkınla gelir belki çok hayırlı bi evlad olucak hiç düşünme eğer pozitif çıkarsa aksine sevinn olumlu düşün.olmayanları düşün ne olur hamielysen aldırma yazık günah

bak kardeşim eğer gerçekten test sonucu hamile çıkarsan sakın aldırmak ki cinayet olur böyle bir hata yapma sonra onu aldırısın kızında bulursun sakın unutma sakın öyle bir hata yapıp ahiretini batırma evet senin gibi çok insan var vede zor kolay değil ama şunu düşün millet isterken senin pat diye oluyo bak ben 6 aydır çabalıyorum şimdi olsa diğeride arkadan olsa hiç üzülmem ne güzel derim Rabbim beni ödüllendiyor hepsi rızkınla gelir belki çok hayırlı bi evlad olucak hiç düşünme eğer pozitif çıkarsa aksine sevinn olumlu düşün.olmayanları düşün ne olur hamielysen aldırma yazık günah

yok zaten ilk o sokun etkisiyle istemedim aldiriyim falan dusundum,
hatta burda sizlerle paylastim, ama ertesi gün oda bir can onun günahina nasil girerim falandi filandi derken,
kanamam oldu sonra doktora gittim bebegi bulamadilar, yaklasik 1 bucuk ay doktorlara kan vere vere usandim, tabi
o ara hcg artiyo en sonda telefon geldi 10000 in uzerinde cabuk hastaneye gidin normalde bebek7 haftalik falan olmasi gerekiyodu ama kimse bisey bulamadi,
hastanede 5 gun kaldim kontrol altinda yine bisey bulamadilar
agrim falanda olmadi yumurtalikta buyuyen bebek agri yaparmis,
ama bende hic bisey yoktu sonrada kist var dediler devamida yukarida anlattigim gibi

yok zaten ilk o sokun etkisiyle istemedim aldiriyim falan dusundum,
hatta burda sizlerle paylastim, ama ertesi gün oda bir can onun günahina nasil girerim falandi filandi derken,
kanamam oldu sonra doktora gittim bebegi bulamadilar, yaklasik 1 bucuk ay doktorlara kan vere vere usandim, tabi
o ara hcg artiyo en sonda telefon geldi 10000 in uzerinde cabuk hastaneye gidin normalde bebek7 haftalik falan olmasi gerekiyodu ama kimse bisey bulamadi,
hastanede 5 gun kaldim kontrol altinda yine bisey bulamadilar
agrim falanda olmadi yumurtalikta buyuyen bebek agri yaparmis,
ama bende hic bisey yoktu sonrada kist var dediler devamida yukarida anlattigim gibi

suan nasilsin peki arkadasim durumun nasil??
bebegi aldilarmi dedin?

X