hamilemiyim değilmiyim:((

smraym

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
20
0
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.sizin bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var.
7 aylık evliyim ve çocuk düşünüyoruz.bu zamana kadar adetim sürekli düzenliydi.en son adet tarihimde 18 aralıktı.2 gün öncesine kadar yani ocak 24 ü adetim gecikti gebelik testi aldım ve test iki çizgi biri silikti.doktora gittik kan testi idrar derken kan testinde beta hcg değeri 94.1 çıktı.ultrasondada görünmedi birşey.doktor 1 hafta sonra tekrar yaptır dedi.evde tekrar gebelik testi alıp yaptım ama yine aynı silik çizgi.son 2 güne kadar kahverengi şekilde akıntım vardı ve dünde adet gördüm:KK43:((
acaba üzerine olma gibi birşey olabilirmi.94.1 düşük bir değermi.umutlar bir dahaki sefere mi kaldı yoksa:KK43:((

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.sizin bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var.
7 aylık evliyim ve çocuk düşünüyoruz.bu zamana kadar adetim sürekli düzenliydi.en son adet tarihimde 18 aralıktı.2 gün öncesine kadar yani ocak 24 ü adetim gecikti gebelik testi aldım ve test iki çizgi biri silikti.doktora gittik kan testi idrar derken kan testinde beta hcg değeri 94.1 çıktı.ultrasondada görünmedi birşey.doktor 1 hafta sonra tekrar yaptır dedi.evde tekrar gebelik testi alıp yaptım ama yine aynı silik çizgi.son 2 güne kadar kahverengi şekilde akıntım vardı ve dünde adet gördüm:KK43:((
acaba üzerine olma gibi birşey olabilirmi.94.1 düşük bir değermi.umutlar bir dahaki sefere mi kaldı yoksa:KK43:((
kan değerine bakılacak olursa hamile görünüyorsun.Doktorun tekrar yaptır dediğide idrar değil kan testidir diye düşünüyorum değerinin artıp artmadığına bakacaktır.üstünede görmüş olabilirsin kimyasal gebelikte yaşamış olabilirsin.En iyisi tekrar doktora gitmek,kan testinide yaptırsan anlayabilirsin

evet tekrar kan testi dendi ama ben duramadım işte evde kendim yine test yaptım ama sonuç aynıydı...
adetimde her zamankinden daha fazla olmaya başladı:KK43:(

canım kesin bir hamilelik var belli ama umarım düşük yapmamıssındır. ya gec dollenme olmus ya da bebeişin tutunmaya calışmış ama tutunamamış. haberdar et bizi de doktora gorundukten sonra.

Sağol cnm ya doktora gitsemmi bilmiyorum.adetim normal düzeyde.kafamı karıştıran idrar testindeki silik çizgiyle kan testindeki beta hcg değeri 94.1 di.açıkcası korkuyorum gitmeyede.düşük olduğunda çok ağrı olurmu acaba.şu an ağrım falan yok.valla kafam çok karışık.

valla o gebelik aşamasına ve bunyeye gore degısıyordur. doktora gitsemmisi mi var hemen git tabii ugrasma sonra allah korusun !!

X