Hamilemiyim , değilmiyim ?

SHXIXNE

O Artık 3 Ü 1 Arada
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
682
1
37
Öncelikle herkeze merhaba
Benim sorunum aralık 1 inde hastalanmam gerekiyordu ama bugün 19 aralık ve benim adetim 19 gün gecikti test yaptım 2 kez negatif cıktı . Gögüslerimde dolgunluk acı sık sık tuvalet ihtiyacı gibi şeyler belirdi. Bugün sabah kalktıgımda kahverengimsi bi akıntım oldu suanda devam edio ve adet sancıları gibi sancılarım var bel agrıları kasık agrıları gibi.
Başına böyle bişey gelen varmı ?Ben hamilemiyim degilmiyim ?

canım en güzeli kan testi onda herşey çıkıyor ama bekle istersen bir kaç gün sonra testi tekrarlarsın.. böle olupta hamile olan görmüştümmm..

ya arkadaslar bende senın gıbı seyler yasıyom sureklı ıdrara gıdıyom hastalık belırtılerın hepsı var kesın olacam bılıyorum yıen hayal kırıklıgı en kotusu esım asker

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ama size o yazıyı yazmadan önce malesef merdivenden ayagım kaymıştı .O kahverengimsi akıntı gelmişti.Kanamam geldi parça parça düştü bebegim . senağlama senağlama senağlama Hamileymişim.doktora gittim ve bebeğimin düştügünü öğrendim.Cinsiyetini bile söyledi egerki düşmeseydi erkek bebegim olacakmış.Çok üzüldüm.senağlamasenağlama:çok üzgünüm:

ilgınc geldı bana...

dusugu evde yapmıssın.. zaten olsaydı daha 5 haftalık bı gebelık olacaktı..

cınsıyetını nasıl anlamıs dr.. muneccımmıymıs...

sızede gecmıs olsun.. hayırlısını versın allahım..

Düşen parçaları doktora götürdüm .Doktorum yıllardır doktorluk yapıyor bayabi yaşlı.Tecrübeli yani.
kanlı parçalar kız oldunu kansız parçalar erkek olduguna işaretmiş nekadar dogru yinede bilmiyorum.Ben doktorun yalancısıyım.Benim parçalar kansız dı kanamam sonra oldu.
Desteğinden dolayıda teşekkür ediyorum.

:1rolleyes:
ewt aynen bendede bole oldu bugun .. bende merak edıhyorum acaba bu kanama olabılırmı? normalmı? hamılelık beklıyorum test yapmadım gunum adet gunum geldı acaba hamıle olanlar bole bır kanama gordulermı merak edıyorum..

Canım dikkat allah korusun herşey olabilir.Hastada olabilirsin düşükte olabilir benim gibi .İdrar testi yap diyecegiim ama ben kacıncıyı yaptım .Benim testte belli olmadı bence sen bi doktora görün.

canım çok geçmiş olsun bebeğine kavuşursun inş.

Canım ben geçen ay düşük yaptım ama ben de hamile kaldığımda aynı belirtiler vardı.Özellikle de sık sık idrara çıkma.ayrıca bende de kahverengi akıntı olmuştu ama yine de işini garantiye bağla ve haber vermeyi unutma.Allah gönlüne göre versin canım

Desteklerin için teşekkür ederim canm ama malesef kahverengi akıntı düşüke işaretmiş bende düşük yaptım üstelik hamilemiyim değilmiyim bilmeden.

ARKADASIM COOOK GECMIŞ OLSUN.senağlama

geçmiş olsun inşallah kısa zamanda allah gönlüne göre verir.

slm arkadaşlar ben ultrasona girdim kese göründü bebek görünmedi15gün sonra ultrason tekrar verdi böle bişi yaşayan varmı bebişini sonradan gören oldumu

slm arkadaşlar ben ultrasona girdim kese göründü bebek görünmedi15gün sonra ultrason tekrar verdi böle bişi yaşayan varmı bebişini sonradan gören oldumu

sevgili arkadaşım
benimde aynen dediğin gibi oldu. önce kese göründü bir hafta sonra bebeğim. sabredip bekleyeceksin. rabbim tamamına erdirsin inşallahzemuszemus

sevgili arkadaşım
benimde aynen dediğin gibi oldu. önce kese göründü bir hafta sonra bebeğim. sabredip bekleyeceksin. rabbim tamamına erdirsin inşallahzemuszemus

çok saol içme su serptin insan endişeleniyo ya görünmese diye rabbim hayırlısını versin:sm_confusedpuyorumnanaktan

bence hamıleısn kan testı yaptır yada doktora gıt 19 gn az degıl yanı varsa 1 aylık hamılesın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…