hamilemiyim ? çok merak ediyorum

meseme

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2014
29
1
slm arkadaslar bugun test yaptım çok silik çıktı bazı ark silik çıkınca hamile olunabilir diyor merak ettim yorumlarınızı bekliyorum sizce olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_3948.JPG
    IMG_3948.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 3.845
  • IMG_3952.JPG
    IMG_3952.JPG
    1,8 MB · Görüntüleme: 2.709
evet idrar testinin negatif olmasının yanlış olma ihtimali çok yüksek ancak silik de olsa pozitif olmaının pek yanlış olma olasılığı yokmuş betahcg kanda belirli bir seviyeye geldikten sonra idrara geçermiş. ben önce kanda öğrendim hamile olduğumu bir kaç gün sonra da idrar da baktım yine böyle silikti. siz de emin olmak için kanda baktırmalısınız. bir hafta sonra da kese görmeye ultrasona gitmelisiniz. tebrikler.

Canım hamilesin benim üç gebeliğimdede aynı şekilde silik çıkmıştı üçündede gebeydim.

Kızlarr nolur bana yardım edin acill yardımınıza ihtiyacım var :S:S
13 ekimde adet olmam gerekiyodu.üzerinden 10 gün gecti hala adet olamadım.3 kere idrar testi yaptım ücüde negatif ve en son dün kan testi yaptırdım sonuc 0.1 cıktı. doktorda muanede biseyimin olmadıgını soyledı fakat benim son derece karnım agrıyor ve sol kasıgıma bişey batıp cıkıyor sizce ne olabilr ne olur bana yardım edin.şimdiden tesekkür ederim...

Kızlarr nolur bana yardım edin acill yardımınıza ihtiyacım var :S:S
13 ekimde adet olmam gerekiyodu.üzerinden 10 gün gecti hala adet olamadım.3 kere idrar testi yaptım ücüde negatif ve en son dün kan testi yaptırdım sonuc 0.1 cıktı. doktorda muanede biseyimin olmadıgını soyledı fakat benim son derece karnım agrıyor ve sol kasıgıma bişey batıp cıkıyor sizce ne olabilr ne olur bana yardım edin.şimdiden tesekkür ederim...
Stresten olabilir canım

Bu forumda biri adeti 15 gün geciktiği halde testte negatifti kan testi yaptırınca hamiş olduğunu öğrendi belki öyle birşey de olabilir onun 15 gün sonra kan testi pozitif çıkmıştı. Tabi bunlar çok uç örnekler ama başımıza gelmeyeceğini kim garanti edebilir ki? İnşallah mucize olur canım birkaç gün geçtikten sonra adet olmazsan tekrar kan testi yaptır bence

Bu forumda biri adeti 15 gün geciktiği halde testte negatifti kan testi yaptırınca hamiş olduğunu öğrendi belki öyle birşey de olabilir onun 15 gün sonra kan testi pozitif çıkmıştı. Tabi bunlar çok uç örnekler ama başımıza gelmeyeceğini kim garanti edebilir ki? İnşallah mucize olur canım birkaç gün geçtikten sonra adet olmazsan tekrar kan testi yaptır bence

benim 9 gün sonraki kan testim o.1 cıktı sence olma durumum varmı ? 3 idrar testimde negatif cıktı ??

Vallaha umutlandırmak istemem canım ama olabilir arayım bakayım o kişinin paylaşımını bulursam sana yazarım buradan :)

Test doğruysa bence hamilelik yok canım 2.çizgi yok gibi Allah hayırlısını versin

Canım bulamadım yaaa sen en iyisi birkaç gün sonra yine kan testi yaptır geç döllenmiş olabilir

Canım bulamadım yaaa sen en iyisi birkaç gün sonra yine kan testi yaptır geç döllenmiş olabilir

bunu burda söylemem ne kadar dogru bilmiyorum ama ben nisanlıyım ve suan bebek dusunmuyorum sürtünme yöntemiyle bi birlikteliğimiz oldu ve doktorum bakire oldugumu soyledi ama gene hamile kalınıyo diye okudum suan bi bebek dusunmuyorum sizce hamile olma olasalıgım var mı

Oooooo o zaman hiç endişelenme canım. Sürtünmeyle hamile kalma olasılığı senin başbakan olma olasılığından daha düşüktür emin ol :) millet aylarca özellikle yumurtlama günlerinde düzenli ilişki yaşıyor ama hamile kalamıyor. Normal ilişki olsa bile hamile kalma olasılığı bir ay içinde %20. İçin rahat olsun canım. Senin adet stresten gelmemiştir. Yaramazlık yapmışsın ve de ya hamile kalırsam diye endişe duymuşsun. Hangimiz yaşamadık ki? Yaşadığın şeyden utanma çok doğal şeyler bunlar. Sen rahat ol hamiş değilsin :)

Oooooo o zaman hiç endişelenme canım. Sürtünmeyle hamile kalma olasılığı senin başbakan olma olasılığından daha düşüktür emin ol :) millet aylarca özellikle yumurtlama günlerinde düzenli ilişki yaşıyor ama hamile kalamıyor. Normal ilişki olsa bile hamile kalma olasılığı bir ay içinde %20. İçin rahat olsun canım. Senin adet stresten gelmemiştir. Yaramazlık yapmışsın ve de ya hamile kalırsam diye endişe duymuşsun. Hangimiz yaşamadık ki? Yaşadığın şeyden utanma çok doğal şeyler bunlar. Sen rahat ol hamiş değilsin :)

son bisey sorup rahatsız edicem :s karnımda sol yumurtalıgımda agrı var bazende batma neden olabilr ki hamile degilsem :S

X