Hamilemiyim başından geçen varmı lütfen

Görüyor musun miniği seninde mideni bulandırmış. İnşallah tez zamanda biter dediğin gibi.Neyse çok şükür yarabbim nasip etti ya onun derdi bile güzel dimi Tavsiyeni dikkate alıcam valla aynen, erken gitsem ne olcak sanki her şey olacağına varır diyerek artık saldım Miniğine sevgilerimle

İnşallah kesinlikle mide bulantısı derdi bile güzel geliyor insana Bence öyle ben öyle yaptım stresten başka bir şey değil çünkü Bizden size sevgilerrr

Merhaba teşekkür ederim pazartesi tekrar kan vericm inşallah insanlar psikoloji bozmaktan baska bir işe yaramıyor malaesef,

İnşallah kesinlikle mide bulantısı derdi bile güzel geliyor insana Bence öyle ben öyle yaptım stresten başka bir şey değil çünkü Bizden size sevgilerrr
Kizlar bende 4 gozle gebe kalmayi bekliyorum adetime daha 13 gun var ama dun kasigimdan bacagima sanci girmeye basladi sizce gebe kalmis olabilir miyim bide en son adet bitimimde akintiyla beraber kan geldi neden sizce

Hamilesin iz hayırlı olsun benim çok çok silik bir çizgiydi doktora gittiğimde de 22 idi değerim herkez bir laf etti doktorum kafana takma hamileliğini yaşa dedi bende yaşadım 6 yılın üzerine mucize gelmişti şayeeet

Evet hamileymişim ama lekelenme lerim oldu 5. Haftada o yüzden düşük riskim var ilaç kullanıyorum suan 8 haftalık oldum 10 gündür de durdu kanamam çok şükür inşallah sağ salim kucağıma alabilirim Allah ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…