hamilemiyim anlamadım

hayır elektronik derken dışarda olanlardan bahsediyorum yani vücut yapını boyunu felan ölçen cihazlardan onların zararı varmış soradan gördüm üzerinde yazıyodu..
canım hakkında hayırlısı olsun ama normalde hemen çıkması gerekiyor çift çizginin.
bu arada elektronik tartılar zarar mı veriyormuş bende dijital tartı var her zaman tarttılıyorum zararı olur mu acaba?

hayır elektronik derken dışarda olanlardan bahsediyorum yani vücut yapını boyunu felan ölçen cihazlardan onların zararı varmış soradan gördüm üzerinde yazıyodu..

evet canlarım...YAĞ ve SU oranlarını boy lilo yaş la ölçen o tartılar kesinlikle hamilelere yasak...tabi mühendis değiliz neden ki diyemeyiz ama prospektüs de ciddi şekilde uyarı var...iki bacaktan alıp vücutta kuvvetlice elektrik akımı geçirdiği için....dikkat edin....

Benimde iki tane testte çift çizgi sonradan belirmişti ve hamile değilim.Eğer 5-10 dk.içinde belirirse silik bile olsa hamilelik oluyor genelde ama sonra çıkarsa olmuyor.Tabi bu kesin değilsin demek değil bende öyle olmuştu.sevgiler.

X