Hamilemiyim....... ALLAH'ım Lütfen Ol de.... :(

canım yazdıkların hamilelik belirtisi ama adet belirtisiyle hamileli belirtileri birbirine çok benzer inşallah hamilesindir canım

canım yazdıkların hamilelik belirtisi ama adet belirtisiyle hamileli belirtileri birbirine çok benzer inşallah hamilesindir canım

bişey sorucam adetıme 2 gün var akıntım baya çok oluyo biraz önce açık kahverengi akıntım oldu merak dıyorum gebelikmi yoksa adet belirtisimi ne olur yardımcı olun

inşallah arkadaşlar hepimiz hamileyizdir senin adetine kaç günün var belirtilerin nasıl

benim adetim geçmişti 5 gün..iki gündür lekelenme vardı bende umudumu hala devam ettiriyordum ama bugün anladımki hamile değilim ...İnşallah sizler hamilesinizdir..... :Saruboceq: ben gelecek aya hazırlanmaya başladım...Sizden hamiş haberlerinizi bekliyorum bakalım....:CüvCüv: :teytey:

sağlıklı ve hayırlı bir evlad olsun diye dua edin ne olur ben hep hayırlı sağlıklı bir evladım olsun tez zamanda diye dua ettim demek hayırlı değilmiş rabbim hayırlı olsaydı büyümesine izin verirdi yiyecek ekmeği yokmuş meleğimin burdan duyarsız gibi görümek istemem tedavi ile olmuştu klomenle hamile kalmıştım ama allahıma sığındım sabır diledim hayırlısınıı diledim

Allah meleğini meleklerinin yanına alacak demekki.. Ne istiyosak hayırlı sağlıklı ve sıhhatlisini versin hepimize...Sende üzülme loveli demekki kısmet değilmiş...Hakkında en hayırlısı olur umarımmmm...

göğsünüzdeki kahverengi yer büyümüşmü ateşinizi ölçün eğer ateşiniz yüksek gidiyorsa ve adet gününde ateşiniz hala yüksekse tebrikler hamilesiniz eğer ateşiniz düşerse üzgünüm adet olacaksınız tecrübe ile sabittir ben yeni hamileyim ateşimi adetime 2 gün kala ölçtüm yüksekti hergün ölçtüm ve adet günüde yüksekti her sabah uyandığımda göğüslerim gerginmiş gibi ağrıyorlardı ve kahverengi kısmı büyümüştü 1 hafta bekledim ve kan testiyle hamile olduğumu öğrendim ama malesef meleğim büyümüyor birkaç gün sonra kürtaj olacağım umarım hepiniz hamilesinizdir

Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.Bilmediğimiz o kadar çok hayır çıkıyorki bu üzüntülerimizden.Gerçekleri ahirette daha net göreceğiz Allahın izniyle... Rabbim tekrar ama bu defa sağlıklı bir gebelik ve bebek nasip etsin canım.Üzüntünü anlıyorum bende yaşamıştım hala da aklıma geldikçe üzülüyorum ama biliyorumki Rabbim bizim bilmediğimiz neler biliyor.Herşeyin bir sebebi var.... İnş. geçecek zamanla ... Yeni bebeğinde gelecek Allahın izniyle sessizce anneciğine ...

SLM KIZLAR a.s.
NASILSINIZ BENİM AĞRILARIM HAFİF HAFİF BAŞLADI :eek:klava:
ATEŞİMDE
08.07.2009= 36.8
09.07.2009=36.6
DÜŞÜŞE GEÇTİ senağlama
ZATEN BU SABAH KARIN AĞRISIYLA UYANDIM.
BUGÜN YARIN GELİR BENİM DAVETSİZ MİSAFİRLER kafamçokkarıştı

SLM KIZLAR a.s.
ATEŞİMDE
08.07.2009= 36.8
09.07.2009=36.6
DÜŞÜŞE GEÇTİ senağlama

Canım gebeysen genelde ateş sabitleniyor 36 nın üzerinde seyrediyor.Birde reglde gebelik belirtileriyle aynı.Hayırlısı olsun senin için canım.Allah gönlüne göre versin....

SLM KIZLAR a.s.
ATEŞİMDE
08.07.2009= 36.8
09.07.2009=36.6
DÜŞÜŞE GEÇTİ senağlama

İnşallah hamilesindir...Ama olmasada üzülme gelecek aya umudumuz var yinede...Allah isteyen herkesin kucağına verir bebişini inşallah :Saruboceq: :Saruboceq:

arkadaşlar ben yeni evliyim.korunmuyoruz.bir çocuğumuz olmasını istiyoruz.evlenmeden önce adetim düzensizdi.ilaçla hastalanırdım.doktorumda korunma dedi.en son 5 haziranda hastalanmıştım.adetimden 5 gün geçirdim 3 günü test yaptım negatifti.ama son zamanlarda aşırı yorgunluk halsizlik özellikle sabahları aşırı uyku hali.durdum yerde uyuyorum resmen iştah artışı.baygın halsiz duruş ve bakış.tuvalete çıkma isteği.var ama 10 haziran yani bugün hastalandım.ama çok az geliyor ve çok sancım var.kasık ve belime vuruyor.acaba hamile olabilir miyim cvp bekliyorum.

arkadaşlar ben yeni evliyim.korunmuyoruz.bir çocuğumuz olmasını istiyoruz.evlenmeden önce adetim düzensizdi.ilaçla hastalanırdım.doktorumda korunma dedi.en son 5 haziranda hastalanmıştım.adetimden 5 gün geçirdim 3 günü test yaptım negatifti.ama son zamanlarda aşırı yorgunluk halsizlik özellikle sabahları aşırı uyku hali.durdum yerde uyuyorum resmen iştah artışı.baygın halsiz duruş ve bakış.tuvalete çıkma isteği.var ama 10 haziran yani bugün hastalandım.ama çok az geliyor ve çok sancım var.kasık ve belime vuruyor.acaba hamile olabilir miyim cvp bekliyorum.

sanırım 10 temmuz yazcaktın saşırdın canım hehe :dance: eğer adet kanaman geldiyse hamile olma olasılığın yok.:1no2: dediğin bütün belirtiler hamilelikte yaşanıyor ama pskolojikte olabiliyor :1hug:

selam arkadaşlar benim temmuzun 5de adet olmam gerekiyodu ama olmadım adetim 5gün geçti yani 3.gününde test yaptım negtif arada bel ağrısı kasık ağrısı oluyo midemde bulanıyo acaba hamileyimde testdemi çıkmıyo kan testide yaptırmak istemiyom her ay umutlanıyom ama olmuyo kötü haber almak istemiyorum bana yardımcı olurmusunuz

cadet üstüne görmüşsün derler ya belki sende de öyle olmuş olabilir.
kan testi yaptır istersen. belirtilerin hepsi gebeliği gösteriyor testte de çıkmamasının nedeni geç döllenme olabilir.
rabbim gönlüne göre versin cnm

ya bence beklemeyin bi idrar testi yapın çıkıyo çünkü bende 2 aylık evliyim 2 gün önce idrar testi yaptım ve adetime 3 gün vardı hamileyimmmmmm:) allah herkese nasib etsin

X