hamilemiyim acaba?

lovewinning

1_nisan_2012 <3
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2011
258
5
merhaba arkadaşlar 1 yıllık evliyim.son 1 aya kadar korunduk ama mart ayında korunmasız bi ilişki yaşadık eşimle.
bu ayın 18'nde adet olmam gerekiyo (2 gün geç veya 2 gün erken de olabilir)
Ama son 10 gündür flan aşırı derecede iştahlıyım.sürekli bişeyler yemek istiyorum.Çok fazla sıvı tüketmiyorum ama sürekli
idrarım var,çok sıkıştırıyo.
kasıklarımda batma şeklinde olmasa da bi rahatsızlık var aynı şekilde karnımın alt kısmında da.
akıntım aşırı derecede arttı ve sarıya çalan bi rengi var.göğüslerim de hassaslaştı.
belimde ve sırtımda çok fazla ağrı oluyo.sürekli uykum var.sabah yataktan kalkmak tam bi işkence.

bunların hepsini 10 günden beri yaşıyorum ki adetten 2-3 gün öncesinden bu belirtilerin bazılarını yaşarım normalde.

sizce hamile miyim?

idrar testi yapmak istiyorum ama:18: erken midir?

Son düzenleme:
bence adet gününün geçmesini beklemelisin şimdiden belli olmayabiliyor söledikerin hamilelik belirtileri ama adetine yakın bunlar oluyosa bekle edet günün geçsin

bence adet gününün geçmesini beklemelisin şimdiden belli olmayabiliyor söledikerin hamilelik belirtileri ama adetine yakın bunlar oluyosa bekle edet günün geçsin

cevabın için çok saol canım.inşallah hamileyimdir.ilk sene korunmayı bile istemiyodum.bekliycem mecburen ama nasıl geçicek bilmiyorum.:26: :) eşimde bu belirtilerden sebep sen hamilesin diyo.inşallah dediği çıkar. :)

sen de hamilesin galiba hayırlı olsun umarım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip eder rabbim

merhaba arkadaşlar 1 yıllık evliyim.son 1 aya kadar korunduk ama mart ayında korunmasız bi ilişki yaşadık eşimle.
bu ayın 18'nde adet olmam gerekiyo (2 gün geç veya 2 gün erken de olabilir)
Ama son 10 gündür flan aşırı derecede iştahlıyım.sürekli bişeyler yemek istiyorum.Çok fazla sıvı tüketmiyorum ama sürekli
idrarım var,çok sıkıştırıyo.
kasıklarımda batma şeklinde olmasa da bi rahatsızlık var aynı şekilde karnımın alt kısmında da.
akıntım aşırı derecede arttı ve sarıya çalan bi rengi var.göğüslerim de hassaslaştı.
belimde ve sırtımda çok fazla ağrı oluyo.sürekli uykum var.sabah yataktan kalkmak tam bi işkence.

bunların hepsini 10 günden beri yaşıyorum ki adetten 2-3 gün öncesinden bu belirtilerin bazılarını yaşarım normalde.

sizce hamile miyim?

idrar testi yapmak istiyorum ama:18: erken midir?

mrb canım henüz erken biraz daha beklemelisin. biraz sabırlı ol meleğin elbet gelecektir :)

evet canım bu tatlı bi bekleyiş biraz zor geçiyor ama inş gönlünden geçen olur ben adetim beş gün geçti belli olmadı dokuz geçti tekrar yaptım belli oldu

X