hamilemiyim acaba ??

karacikolata

Sağlıkla gell bebeğimmm..
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2010
171
4
arkadaşlar mrb. çok fazla takip edemiyorum forumu ama yinede arada bir giriyorum umudumuz eylül ekim kasım üyelerindendim bende. düzensiz bir adet dönemim var benim. ama bu ayki bambaşka normalde ayın 1 inde olmam gereken kırmızım hala gelmedi. 1 hafta 10 gün kadar gecikmelerim oluyordu ama bugün 17. gün. göğüslerimde ve kasıklarımda tarif edemediğim ara ara gelen ağrım var. dün gece test aldım ve sabah yaptım. negatif çizgi gibi çıktı ama silik ikinci çizgide beliriyordu. ne olduğunu bilemedim. pazartesi doktora gideceğim sanırım. sizinde yorumunuzu düşüncenizi merak ediyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

cnm silikte çıksa pozitif oluyormuş.sadece çokkk yeni olduğu için silik çıkıyormuş inşallah hamilesindir:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

silik çıktıysa büyük ihtimal hamile olabilirsin cnm...yinede ümitlendrmk istemem ama bugn yrn 2. çizgi net olabilir..

silik çizgi hemen mi çıktı yoksa testi atmadın bi zaman sonra baktın silik çizgi var ise o yanlış...ikinciçizginin ilk çizgi oluştuktan bir iki dakika sonra çıkması gerekiyor

bildiğim kadarıyla 2.çizgi silikte olsa hamilesin demek ttlm p.tesi dktra gittiğinde kan tsti yaptırırsın ..
hayırlı olsunnnnn.......

arkadaşlar mrb. çok fazla takip edemiyorum forumu ama yinede arada bir giriyorum umudumuz eylül ekim kasım üyelerindendim bende. düzensiz bir adet dönemim var benim. ama bu ayki bambaşka normalde ayın 1 inde olmam gereken kırmızım hala gelmedi. 1 hafta 10 gün kadar gecikmelerim oluyordu ama bugün 17. gün. göğüslerimde ve kasıklarımda tarif edemediğim ara ara gelen ağrım var. dün gece test aldım ve sabah yaptım. negatif çizgi gibi çıktı ama silik ikinci çizgide beliriyordu. ne olduğunu bilemedim. pazartesi doktora gideceğim sanırım. sizinde yorumunuzu düşüncenizi merak ediyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Cnm öncelikle hakkında hayırlısı olsun.2.çizgi silik çıksada bu genelde pozitif olarak sonuçlanıyor..Ama bazen vucudumuz bebek isteyince normal dışı belirtilerde gösterebiliyor.En doğru sonuc kan testinde çıkacaktır.İnşllh vardır bebiş:emir_bebek:

ay kızlar çok sağolun. moral oldu bende pek ümitlenmek istemiyorum ama baya bi sıkıntı yaşadım önceden çünkü. hemen çıktı silik çizgi dua edin şimdiden hepinize teşekkürler.

eşim tutturdu kızlar gece acile gidip yaptıralım diye. şuanda çalışıyorum vardiyedeyim. sanırım bu geceden belli olacak durumum. dualarınızı eksik etmeyin. Allah hepimizin gönlüne göre versin.

çizgi hemen çıktıysa şimdiden tebrik edelim seni..
bende de öyle hemen beliren silik ikinci çizgi çıkmıştı ve ben de oğluşuma hamileydim..:emir_bebek:
hadi hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruzzzzzzz

kızlar bildiğiniz üzre gece acile gittik. idrar tahlili yaptılar sonuç pozitif çıktı :21: ama sonuçlarda zayıf pozitif yazıyor. pratisyen doktor dedki kendi doktoruna görnmen gerekli hamile gözüküyosun dedi. cevabı çokta tatmin etmedi netten bakıyım dedim ne demek oluyor ama bulamadım. bi fikri olan varmı zayıf pozitif ne demek.

kızlaaar. bi bakın bana ya. zayıf pozitif ne demek idrar tahlilinde

kafana hiç takma gebeliğin yeni oldugu için zayıf pozitif demişlerdir çünkü hormonlar idararadaha geç geçiyor bir kan tahlili yaptırsan daha net bşey söylerlerdi hayırlısı olsun Allah kucagına almayı nasip etsin

kafana hiç takma gebeliğin yeni oldugu için zayıf pozitif demişlerdir çünkü hormonlar idararadaha geç geçiyor bir kan tahlili yaptırsan daha net bşey söylerlerdi hayırlısı olsun Allah kucagına almayı nasip etsin

sağol arkadaşım ya valla içime su serptin hiç oyönden düşünmedm. keşke kandan bakılsaydı. pazartesiyi beklemek zorunda olmak çok sıkıcı. kafam o yüzden hiç rahat değil.

evet canım bi kan tahlili yaptır...
şimdiden hayırlı olsun....
üstelik doktor sana gebesin demiş...

evet canım bi kan tahlili yaptır...
şimdiden hayırlı olsun....
üstelik doktor sana gebesin demiş...

evet canım. doktorun söylediği aynen şu. idrar tahliline göre hamilesin ama doktoruna görünmen gerek. ayrıca tahlilde zayıf pozitif yazması düşündürüyor bizi.

belki yeni olduğu için öyle çıkmıştır....
yada başka bi anlamı vardır sen pozitife odaklan...
bence hiçbisorun çıkmayacak bak görürsün...
doktor hamilesin git bi kadın doğum uzmanı değerlendirsin demiş bişey yok bunda gayet mantıklı..
hadi rahatla biraz...

belki yeni olduğu için öyle çıkmıştır....
yada başka bi anlamı vardır sen pozitife odaklan...
bence hiçbisorun çıkmayacak bak görürsün...
doktor hamilesin git bi kadın doğum uzmanı değerlendirsin demiş bişey yok bunda gayet mantıklı..
hadi rahatla biraz...

bugünün iyilik meleğimsin benim heralde :)) çok sağol valla acayip moral oldun. Allah gönlüne göre versin seninde :))

X