hamilemiyim acaba?

bursalim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
1
0
kaydirigubbakcemile3Merhaba banada yardım ederseniz sevinirim adetim 4 gün gecikti .
idrar tahlillerinde çok azda belli olsa ikinci çizgi çıkıyor.
bugün kanda yaptırdım test hcg 17.2 çıktı doktorum kesin bişey diyemem henüz dedi
çok kafam karıştı 3 tane testte ikinci çizgi çıkıyor ama çok silik fakat görünüyor yardım ederseniz çok sevinirim .
Ş imdiden teşekkür ederim...

canım silikde olsa çift çizgi hamilelik göstergesidir değerinde hamile olduğunu gösteriyor.henüz çok düşük olduğu için değerin doktorun belki beklemek istemiştir canım yükselsin diye.

benimde ikinci cizgi silik cıkmıstı ve sonuc pozitifti bhcg 5 in ustundeyse hamilesin demektir umarım hersey gonlünce olur.

canım silikde olsa çift çizgi hamilelik göstergesidir değerinde hamile olduğunu gösteriyor.henüz çok düşük olduğu için değerin doktorun belki beklemek istemiştir canım yükselsin diye.

idrarı çok önemsemesek bile kan tahlilinde çıkmış 5 in üstü gebelik senin değerinin düşük olması geç döllenmeyle ilgili olabilir doktorlar bu tür durumlarda emin olmak için beklemeyi tercih ediyorlar çünkü bi çok gebelik çeşidi var sen kan tahlilini iki gün sonra tekrarla iki kat artması gerekiyo benim doktorum istemediği halde ben gidip tekrarlamıştım iki kat artmıştı sanada tavsiye ederim içinin rahat etmesi ve doktoruna göstermen açısından hayırlısı olsun alkisalkisalkis

canım silikte çıksa sonuç pozitif oluyor ben adetim geçtikten 7 gün sonra test yaptım negatifti 16. günü yeniden yaptım pozitif çıktı bence hamilesindir geç döllendiyse ondan silik çıkıyordur biraz bekle istersen ama bence hamilesindir hayırlısı olsun

X