Hamilemiyim Acaba ...

hakdar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
47
0
MERHABA ARKADAŞLAR. YA BEN GEÇEN AY 1 ŞUBATTA ADET GÖRDÜM.NORMALDE HER ZAMAN DÜZENLİ BİR ADETİM YOK,ÖZELLİKLE BAHAR GELDİĞİNDE DEĞİŞİR.AMA BU SEFER ÇOK DEĞİŞTİ YANİ 10 GÜN... FAZLADA ÜMİTLENMEK İSTEMİYORUM.AMA ÇOK AKINTIM VAR,NORMALDE BACAKLARIM VE KASIKLARIM ÇOK AĞRIRDI AYNI BELİRTİLER ARADA OLUYOR.İNŞALLAH HAMİLEYİMDİR.TEST ALIP HEMEN HEVESLENMEKTE İSTEMİYORUM.SİZCE BUNLAR BELİRTİMİDİR?YAZARSANIZ SEVİNİRİM..a.s.

NEDEN KİMSE CEVAP YAZMIYOR,DIŞARIDAN KİSMEYİ ALMIYORMUSUNUZ YANINIZA...:KK43:(((((((((((((((((((

MERHABA ARKADAŞLAR. YA BEN GEÇEN AY 1 ŞUBATTA ADET GÖRDÜM.NORMALDE HER ZAMAN DÜZENLİ BİR ADETİM YOK,ÖZELLİKLE BAHAR GELDİĞİNDE DEĞİŞİR.AMA BU SEFER ÇOK DEĞİŞTİ YANİ 10 GÜN... FAZLADA ÜMİTLENMEK İSTEMİYORUM.AMA ÇOK AKINTIM VAR,NORMALDE BACAKLARIM VE KASIKLARIM ÇOK AĞRIRDI AYNI BELİRTİLER ARADA OLUYOR.İNŞALLAH HAMİLEYİMDİR.TEST ALIP HEMEN HEVESLENMEKTE İSTEMİYORUM.SİZCE BUNLAR BELİRTİMİDİR?YAZARSANIZ SEVİNİRİM..a.s.

canım benim hemen bir test yap bence.olmaz diye bişey yok kesin emin olmak istiyorsan da direk git kanda bhcg testi yaptır.onda kesin sonucu çıkıyor.bende yarın gidip yaptırcam çok şüpeleniyorum şuanda .inşallah ikimizde hamileyizdir.haberini bekliyorum canım a.s.

Inşallah Ikimiz Içinde öyledir Canim Ya.bunun Stresi öldürüyor Insani,en Iyisi Sonuca Varmak Değilmi....

canım adetin 10 gün gecikmiş bence hemen test yap.. evde kendin yapacağın test bile şu an doğru cevap verir. çünkü uzun zaman geçmiş. umarım hamilesindir.

ayyyy inşallah yaaaaa.belli olursa yazmayı sakın unutma şekerim tamammı.bende yarın kanda baktırcam erkenmi acaba bilemiyorum.hemde cesaretimde yok yaa korkuyorum sonucu negatif olursa diye aman düşünmek istemiyorum böyle şeyler hayırlısı neyse o olsun canımbenim.

canım adetin 10 gün gecikmiş bence hemen test yap.. evde kendin yapacağın test bile şu an doğru cevap verir. çünkü uzun zaman geçmiş. umarım hamilesindir.
TEŞŞEKÜRLER CANIM UMARIM ÖYLEDİR.AMA BENİ KORKUTUYOR BİRAZ,YANİ BOŞ YERE UMUTLANMAK...senağlamaAMA YARIN YAPACAM TESTİ.bİRDE BENİM KİLO PROBLEMİM VAR KENDİ KENDİME DİYORUMKİ,BAHARDA GELDİ.AYY AMA İNŞALLAH HAMİLEYİMDİR.SONUCU SİZLERLE PAYLAŞICAM MUTLAKAa.s.

haktar canım adetin hep düzensizmi ilk kezmi bu kadar gecikti İnşallah hamilesindir canım bol bol dua et ve sabret canım

canım bencede hemen git bi test yap:KK70: ayy ne çok hamile haberleri alıyorum bu sıralar yaaa... çevremde bisürü kişi hamile:KK70: ayy canım inşallah sende hamişssindir:KK70:

günaydın kızlar..canım sonucu sabırsızlıkla bekliyoruz..umarım hamilesindir. darısı başımıza

günaydın kızlar..canım sonucu sabırsızlıkla bekliyoruz..umarım hamilesindir. darısı başımıza
günaydın canım inş. öledir.Daha test almak için çıkmadım dışarı,çok istiyorum ama ya değilsem diye tembellik ediyorum.Darısı tüm isteyenelrin başına..Bişi sorcam acaba aç karnınamı yapmak lazım bu testi sorun olurmu...a.s.

merhaba canım ilk idrarınla yaparsan daha kesin sonuç alırsın üşenmeyi bırakta git testini al bizide haberdar et canım inş.hamişsindir

günaydın kızlar.Bu sabah test yaptım sonuç negatif,çok üzgünüm hemde çok...Birde acaba başka bir hastalığımmı var diye aklım gidiyor.Napacam bilmiyorum:çok üzgünüm:senağlama

günaydın kızlar.Bu sabah test yaptım sonuç negatif,çok üzgünüm hemde çok...Birde acaba başka bir hastalığımmı var diye aklım gidiyor.Napacam bilmiyorum:çok üzgünüm:senağlama

canım idrarda çıkmyabilir yeni olduğu için istersen kan testi yaptır...kaç gün gecti reglindennn

canım idrarda çıkmyabilir yeni olduğu için istersen kan testi yaptır...kaç gün gecti reglindennn
canım aslında 1 şubatta regli olmam gerekiyordu,diyelimki 1-2 gün sarkar normalde. yani 10 gün kadar geçti diyebilirim.Çok üzüldüm negatif çıkınca,acaba dediğin gibimidir, kan testi yaptırsam.Birde başka bir hastalık olabilirmi diye çok korkuyorumsenağlama

canım aslında 1 şubatta regli olmam gerekiyordu,diyelimki 1-2 gün sarkar normalde. yani 10 gün kadar geçti diyebilirim.Çok üzüldüm negatif çıkınca,acaba dediğin gibimidir, kan testi yaptırsam.Birde başka bir hastalık olabilirmi diye çok korkuyorumsenağlama

benim bi arkadasımın adeti 10gün gectikten sonra bile idrarda gözükmedi ama kan testi yaptırdı hamile....belki geç döllenme falan olmuşta olabilir.bi belirtin varmı gebelikle ilgili...

benim bi arkadasımın adeti 10gün gectikten sonra bile idrarda gözükmedi ama kan testi yaptırdı hamile....belki geç döllenme falan olmuşta olabilir.bi belirtin varmı gebelikle ilgili...
canım arada sanki regli olcakmışım gibi geliyor,kasığımda filan ağrı oluyor.Birde karnımın alt kısmında bir şişlik vardı ama gece oldu bu,birde psikolojik olabilrimi dedim kendi kendime(çok istediğim için)mide bulantım kusmam filan yok.Ayyy inş. dediğin gibidir,mutlaka kan testi yaptırmam lazım o zaman

canım arada sanki regli olcakmışım gibi geliyor,kasığımda filan ağrı oluyor.Birde karnımın alt kısmında bir şişlik vardı ama gece oldu bu,birde psikolojik olabilrimi dedim kendi kendime(çok istediğim için)mide bulantım kusmam filan yok.Ayyy inş. dediğin gibidir,mutlaka kan testi yaptırmam lazım o zaman

bence senin baya gecmiş git yaptır canım yoksada canını sıkma allah ne zaman nasip ederse o zaman....mutlaka haber ver sonucuuu:teytey:

canım benim üzülme yaa... Bence sen sapasağlamsın... Hiçbir rahatsızlığın filan yok... :1rolleyes:Bence hemen ümdini kaybetme... Git bi kan testi yaptır... Geç döllenme olmuş olabilir...

canım kızlar doğru söylüyor..Bence kan testi yaptır. En iyi sonuu onda alırsın. Yoksa da sıkma canını, günler aylar torbaya girmedi ya..Bakarsın Nisan ayında alırsın mutlu haberi. Bence moralini bozma hemen...

X