hamilemiyim acaba :S çok merak ediyorum

-kızlar kalbim küt küt carpıyor sanki karnım da jasılır gibi agrı var biraz

ben aylardır alıştım galiba artık nasıl olsa psikolojiktir die aldırmıorum belirti oluomu olmuomu anlamıyorum artık :) sadece adet olcakmışım gibi ağrılar oluo ama ihtimal vermiyorum.bide kendi,nizi dinlemeyin dinledikçe belirti buluo insan.rahat olun her ne kadar ben beceremesemde şuan test yapmamak için zor tutuyorum kendimi :):)

vallahi tamda ben onuyazcaktım:)

psikolojikmdir acaba sağ kasığımın olduğu yer seyrio gibi kasılmamı ne anlamadım:s

idrar testi yaptım sağlık ocağında negatif cıktı polikıliniğe gitim yarın çıkacak sonucu 8 mart da hasta oldum 13 d bitti siprialde var moralim sıfır yani

amin canım 3 gündür sıkıntı yapyorumsiprial var bende eger hamile çıkarsam bebege olacak zararı düşünüyorum kafam cok karışık şuan

merhaba arkadaşlar

geçen ayın 9unda adet gördüm ve hala gelmedi. Of çok merak ediorum hamile olabilirmiyim acaba? bi hafta önce göğsümün ucu acıordu hasta olucam ondandır dedim ama hastalığımda gelmedi işte. başkada belirti yok:KK43: meraktan çatlicam 10 gün geçmeden de test yapmak istemiorum.

biz aslında henüz düşünmüorduk çocuğu:s

bi kere 10 gün gelmemişti ama geçen ayında ağrım çok olduğundan hap atmıştım o geciktirdi die düşündüm ama busefer hap felan atmadım hiç. stresten gecikirmi?

aslında istemio değilim:) olsa hiç hayır demezdim.

kan testi kesin sonuç verir cumaya kadar beklerim dersen yine senin kararin canim hakkinda hayirlisi olsun

kan testi kesin sonuç verir cumaya kadar beklerim dersen yine senin kararin canim hakkinda hayirlisi olsun

7 gün geçti ya daha cumayı bekliyeyim en iyisi ben cnm ya. ama sağ kasığımda seyrime var hasta oolcağım için mi hamile olduğum için bilemedim bu belirsizlikle nekadar dayanırım bilmiorum:KK43:

amin canım 3 gündür sıkıntı yapyorumsiprial var bende eger hamile çıkarsam bebege olacak zararı düşünüyorum kafam cok karışık şuan

canım benim tanıdığım biçok kişi var sprialle hamile kalanlardan. çocuklarıda mşallah ALlah uzun ömür versin gayet sağlıklı kalbini bozma sen:KK66:

Sağol canım sonucu bir alsam hamileysem direk dogum evine gidmek olacak tabiki

mrh arkadaşlar ben de en son adetimin ilk günü 8 mart hala adet olmadım
Ama bende polikistik over olduğu için yine üstelemedim ama yarın test alıp yaacam bakalım

Bende adetım 7 gun gectıkten sonra yapmıstım + cıkmıstı.Bence bu sekılde bekleyerek ıyıce strese gırme,senınde 10 gune yakın gecmıs sanırım ıllakı cıkar.Sonucunuda yaz barı merak ederız sımdı :) ınsallah gonlunun ıstedıgı olur.

gerçekten çok sbaırlısın ben ne yapar eder alırdım o testi :)
ama doğrusu sen yapıyorsun inan bana
öbürtürlü insan çok yıpranıyor strese sokuyor kendini adet geleceği varsada gelmiyor

Bende adetım 7 gun gectıkten sonra yapmıstım + cıkmıstı.Bence bu sekılde bekleyerek ıyıce strese gırme,senınde 10 gune yakın gecmıs sanırım ıllakı cıkar.Sonucunuda yaz barı merak ederız sımdı :) ınsallah gonlunun ıstedıgı olur.

eşimle konuştum bugün test alalım dedi sabahtan bakınca daha net oluyormuş sanırım değil mi? of çok merak ediorum negatif çıkarsa üzülürüm:KK43: ama biyandan düşünüyorum zaten bi beklentimiz yoktu:KK43::KK43: düşünmekten kafayı yicem en iyisi bian önce test yapıp kafamı rahatlatmak bugün 8. gün gelmedi hala adetim

eşimle konuştum bugün test alalım dedi sabahtan bakınca daha net oluyormuş sanırım değil mi? of çok merak ediorum negatif çıkarsa üzülürüm:KK43: ama biyandan düşünüyorum zaten bi beklentimiz yoktu:KK43::KK43: düşünmekten kafayı yicem en iyisi bian önce test yapıp kafamı rahatlatmak bugün 8. gün gelmedi hala adetim

Canım genellikle sabah ilk idrarla yapın diyorlar ama ben 10 gün geçene kadar test yapmayı düşünmüyordum.Biranda içimde bir şeyler dürttü beni eczaneye gittim akşam 5-6 gibi öğrendim.Negatif çıkarsa da yıpratma kendini ben 4 sene her ay tek çizgi görmekten artık bıkmıştım ve hamile kaldığım ay hiç beklemiyordum bana da sürpriz olmuştu,uzun bir süre şoktan ağlamıştım.İnşallah gönlüne göre olur. 8.gün diyorsun bence daha fazla beklemenin lüzumu yok zaten beklenen adet gecikmesinden 7 gün sonra yapın diyorlar,diye biliyorum ben.Haberini bekliyorum canım bol şans.

Son düzenleme:
Canım genellikle sabah ilk idrarla yapın diyorlar ama ben 10 gun gecene kadar test yapmayı düşünmüyordum.Biranda içimde bir şeyler dürttü beni eczaneye gittim akşam 5-6 gibi öğrendim.Negatif çıkarsa da yıpratma kendini ben 4 sene her ay tek çizgi görmekten artık bıkmıştım ve hamile kaldığım ay hiç beklemiyordum bana da sürpriz olmuştu,uzun bir süre şoktan ağlamıştım.İnşallah gönlüne göre olur. 8.gün diyorsun bence daha fazla beklemenin lüzumu yok zaten beklenen adet gecikmesinden 7 sonra yapın diyorlar,diye biliyorum ben.Haberini bekliyorum canım bol şans.

içim içimi yiyo:) kasıklarım şişti iyice. bi diorum acaba hastalğım gelcek oyüzden mi ? sürekli netten araştırma yapıorum. en iyisi test yapmak sanırım. yoksa hamile değilsem bile hamile kalcam psikolojikmen:KK70:

içim içimi yiyo:) kasıklarım şişti iyice. bi diorum acaba hastalğım gelcek oyüzden mi ? sürekli netten araştırma yapıorum. en iyisi test yapmak sanırım. yoksa hamile değilsem bile hamile kalcam psikolojikmen:KK70:

Aynen katılıyorum.4 sene her ay psikolojik gebelik belirtilerini birebir yaşadım.Gerçekten hamile kaldığım ay inan tek bir belirti yaşamadım, :) o yüzden bekleme,yap testini en azından negatif bile çıkacaksa bırak çıksın kafan rahatlasın belki yaptığın stres den hasta olamıyor olabilirsin.Şuan kendini ne kadar dinlersen o kadar hamilelik belirtilerini birebir yaşayacaksın sonra test yaptığında negatif çıkarsa daha çok hayal kırıklığına uğrayacaksın ama pozitifse en azından doktora gidersin görebilirsen keseni göreceksin bunlarda ayrı bir güzellik,kız bekleme artık ya vallahi ben çatladım ama artık he :KK70:

Aynen katılıyorum.4 sene her ay psikolojik gebelik belirtilerini birebir yaşadım.Gerçekten hamile kaldığım ay inan tek bir belirti yaşamadım, :) o yüzden bekleme,yap testini en azından negatif bile çıkacaksa bırak çıksın kafan rahatlasın belki yaptığın stres den hasta olamıyor olabilirsin.Şuan kendini ne kadar dinlersen o kadar hamilelik belirtilerini birebir yaşayacaksın sonra test yaptığında negatif çıkarsa daha çok hayal kırıklığına uğrayacaksın ama pozitifse en azından doktora gidersin görebilirsen keseni göreceksin bunlarda ayrı bir güzellik,kız bekleme artık ya vallahi ben çatladım ama artık he :KK70:

tamam tamam bugün testi alayım da yarın haberleri veririrm:) hayırlısı bakalım

X