hamilemiyim acaba? fikirlerinize ihtiyacım var

nMmN1732

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2012
82
2
arkadaşlar merhaba,
fikrinize o kadar çok ihitiyacım var ki. bende aylardır güzel haberi almak için bekliyorum.
dün regl olmam gerekiyordu. benim 28 günde bir olur ve saat gibidir. hiç şaşmaz. dün sabah acayip belim ve bacaklarım ağrıdı. dedim ki kesin oldum ama çok hafif kahverengi akıntı gelmiş. gün içinde de çok az pembemsi akıntı oldu. bugünde bir kere pembemsi akıntı oldu ve hala belim ağrıyor.
acaba hamile miyim. hemen test yaptırmakta istemiyorum. ekimde kimyasal gebelik geçirince bu sefer acele etmek istemedim. cumayı bekleyeceğim. ama sizlerin fikrine ihtiyacım var. gebeliğin başında böyle şeyler olabilir mi? hamile miyim sizce

bencede hamile olabilirsin benimde bi sorum olucak beni aydınlatırsanız çoook sevinirim bendede bi takım hamilelik belirtileri vardı bayadır daha adet olmama bir hafta var ama ben bu sabah dayanamayıp test yaptım ve ikinci çizgi çok silikti gölge gibi ama ben gördüm o silik milik olan çizgiyi hafifte olsa vardı yani ben hamile olabilirmiyim sizce lütfen cevaplarınızı bekliyorum

olabilirsin canım benim 5 gün önceden çok çok silik çıkmaya başladı.geçen ay başka marka kullanmıştım testte hiç memnun kalmamıştım mırache diye testten bu ay 5 tane yaptım gitgide koyulaştı.oğlumuda bu marka testte öğrenmiştim.

tatlım hamile gibi belirtilerin ama test yapmadanda biz ne sölesek yalan olur.ben oğluma hamileyke aynı senin gibiydim ama sürekli lekelerim geliyordu karnım belim ağrıyodu bende regli oluyorum tam sökemiyor diye dayanamayıp ağrı kesici bileiçiyodum

ayy inş cnm benim yaptığım teste cartein diye bi test iymi kötümü bilmiyorum bide esim nova diye bi marka test almış bugün yarın sabahta onu deniycem umarım güzel sonuçla karsılasırım zaten daha adet gecikmesi olmadığı için cok net cıkıcağını sanmıyorum ama cok sabırsızım

test yaptırmam lazım ama korkuyorum biraz. daha önce hemen test yaptırdım, sonrada kimyasal gebelik oldu. ve çok üzüldüm. bekleyeyim de diyorum hamişeysem hcg hormonu yüksek çıksın ve endişe yaşamayayım. sabrediyorum

merhabalar,geçen ay benimde mensim 4 gün gecikti tüm belirtileri yaşadım..sonra mens oldum. bakalımmm inşallah bu ay olur umudu ile bekliyorum..beklemekte fayda var.mevsimsel değişikliklerden mens dönemi gecikebiliyor..inşallah hamilesindir.Rabbim tüm isteyenlere versin..:))

merhaba ben yeni geldim klübe;önce herkese merhabalar ;7 gün günüm geçti sonra 3 gün önce kanama başladı bhc 22 olduğundan düşük dedi doktorum ama sonraki günlerde kan değerlerim 34.6 ve 41.0 olarak artmaya devam ediyor ama ultrasonda kese falan göremedi çok korkuyorum çünkü kanamayı progeston ve iğne ile durudurduk acaba düşük ya da dış gebelik mi var ben de

canım değerlerin normalde 2 günde 2 kat artması gerekiyor.
inşallah ilerki zamanlarda değerlerin normale döner.
RABBİm mucizene kavuşturur inşallah

merhaba ben yeni geldim klübe;önce herkese merhabalar ;7 gün günüm geçti sonra 3 gün önce kanama başladı bhc 22 olduğundan düşük dedi doktorum ama sonraki günlerde kan değerlerim 34.6 ve 41.0 olarak artmaya devam ediyor ama ultrasonda kese falan göremedi çok korkuyorum çünkü kanamayı progeston ve iğne ile durudurduk acaba düşük ya da dış gebelik mi var ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…