Hamilemiyim acaba bi bakabilirmisiniz

filmce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2013
11
0
34
Merhaba bugun hamilelik testi yaptim cizginin biri belirgin digeri ise silik ama belirgin oyuk seklinde resmi ekliyorum simdiden tesekkur ederim vereceginiz cevaplar icin

Son düzenleme:
hamilesin pozitif negatif olmuor yani hiç duymadm negatif olupta kanda pozitif çıkan çok oluyor hayırlı ugurlu olsun şimdiden bence hamilesinnnnn

Son düzenleme:
tam emin olmam icin doktora gitmem lazim herhalde hem sevinecem hem sevinemiyorum esimide umutlandirmak istemiyorum olumsuz sonuc cikar diye (

eşim azsperm tedavisi görüyor bana uzakta olsa birgün hamile kalırım inşallah Allah kimseyi evlatsızlıkla sınamasın

kurban oldugum allah herkesin gonlune gore verir insallah hic ummadigin anda insallah olur canim allahin hikmeti bunlar kesinlikle cocugunuz olamaz sonucu ciktigi halde cocugu olan insanlar var birde teknoloji gun gectikce gelisiyor...

O degilde devamli ufak wc ihtiyaci gideriyorum surekli normalmidir?

ALLAH razı olsun canım doğru söylüyorsun idrara çıkman normal hiç hamilelik yaşamadım ama 7 aydır araştırıyorum rahime yerleşen bebek mesaneye baskı yaparmış ve idrara çıkma isteği olurmuş beyaz akıntın geliyor mu ?

Benimkiside ilk olacak insallah 3 aylik evliyim :) evet beyaz akintida geliyor

hm yeni evlisin ALLAH mutluluğunuzu bozmasın inşallah kucağına almayı da nasip etsinhamilelerin duası kabul olurmuş dualarında benide anarsan sevinirim canım

Amin allah razi olsun. Insallah sizde en kisa zamanda mutlu haberleri alirsiniz canim dua ettim bile edecegimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…