hamilemiyim acaba ben yaaa

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
41
hala kanamamın ne kanaması olduğunu anlamadım. adetime 4 gün var ve idrar tahlili yapıp yapmamakta şüpheliyim:KK43:(((((

kanama derken az miktardamı oldu. eğer biriki damla olup kesildiyse İnşallah yerleşme kanamasıdır. idrar tahlili yaparsan yanlış sonuç görebilirsin sen yinede adetini bekle derim. İnşallah hamilesindir canım :KK49:

Son düzenleme:
kanama derken az miktardamı oldu. eğer biriki damla olup kesildiyse İnşallah yerleşme kanamasıdır. idrar tahlili yaparsan yanlış sonuç görebilirsin sen yinede adetini bekle derim. İnşallah hamilesindir canım :KK49:

acaba yerlesme kanaması nasıl oluyor birde sormak istediğim birsey var size insan hamile olup adet te olabilirmi sizce

yerleşme kanaması normal adetten çok daha az miktarda yani çamaşırın lekelenecek kadar ve 1-2 gün olup kesiliyor. hamile olup adet olduğunu söyleyen birkaç arkadaş biliyorum. ama netteki doktorlardan dinlediğime göre hamile olanlar adet görmez görse bile çok çok az miktarda oluyormuş.lekelenme şeklinde. normal adet görürsede bu hamileliğin tehlikede olduğu belirtisiymiş. :KK31:

yerleşme kanaması normal adetten çok daha az miktarda yani çamaşırın lekelenecek kadar ve 1-2 gün olup kesiliyor. hamile olup adet olduğunu söyleyen birkaç arkadaş biliyorum. ama netteki doktorlardan dinlediğime göre hamile olanlar adet görmez görse bile çok çok az miktarda oluyormuş.lekelenme şeklinde. normal adet görürsede bu hamileliğin tehlikede olduğu belirtisiymiş. :KK31:

hımm anladım cok tsklr bir kac gün önce öyle bir sey yasadım bende sanırım benimki biraz psikolojik hamileliğin her belirtisini yasıyorm test yapıyorum yok resmen psikolojk bir sekilde kendimi hamile hissediyorum :KK43:

canım geçen ay benimde adetime 6 gün kala pembe kanamam oldu. acaba yerleşme kanamsımı dedim. umutlandım ama kırmızı kartı yedim. ne olursa olsun adetini bekle. bende hamileliğin bütün belirtilerini yaşamıştım. sonu çok kötü hüsran oluyor. insan sabırsızlanıyor işte sonuçta hamile kalırsan mutlaka bebişin ben burdayım diyecek birgün.. İnşallah sende tez zamanda hamiş olursun. Allah kimseyi evlat sevgisinden mahrum etmesin. AMİİİİN...

Canım bende haziran ayında adet günümde çok minik kahverengi lekelenmeler yaşamıştım 2-3 gün boyunca, yerleşme kanaması sanmıştım ama doktora gidince hamile olmadığımı öğrendim ve aynı gün regl oldum :KK43: Kendini çok dinlediğin zaman vücudun sana resmen oyun oynayabiliyo, o yüzden bence biraz daha bekle ya da doktora git için rahat etsin

merhabalar biz eylülün 24ünde sevgilimle ilişkiye girdik geri çekme yoluyla ve adet olucağım sıralardı ilişkiye girdiğimiz zaman.. sonrasında ayın 4 gun sonra 27sınde adet gordum adet gordukten 15 gun sonra bel agrım ve kasıklarda batma mıde yanması basladı ve sık idrara cıkma ılıskıye gırdıkten 12 gun sonra kan testı yaptırdım negatıf cıktı ve dr ıdrarımda ıltıhap oldugunu soyledı ılac verdı ve ıdarara cıkma normale dondu ..sımdı adet gunume geldım ve gene belım agrıo kasıklarımda batmalar var ıkı kere test yaptım negatıf cıktı sızce durum nedır yada ne zman kan testı yaptırmalıyım ?? sabahlarıda mıdemde bulanma gıbı tuaf bısey var ama belım koup sankı kasıklarımdakı batmalarda cabası test yapıorum bıse cıkmıo ama :S

kızlar gecen ay dan berı bebiş ıstrym 30 eylulun leke geldı 2 gun surdu pet falan koymadm lekeydı sadece calısmalara devam ettm yarın adet gunum ın kırmızılar gelz sızce yerlesme lekesı mıdr uzurne adet olmadm

X