Hamilelikte tüylenme oluyor mu?

Demir ilacına başladım bakalım umarım geçer. Progestan da Hamileliğimin 9.haftasında kanamam oldu diye iğne ve fitil kullanmıştım.

Şu an siz diyince aklıma geldi unutmuşum 2 sene oldu göbektekiler dökülmüşler gitmişler kafanıza takmayın

Son düzenleme:

Cinsiyet ne

Merhaba benim kızıma hamileyken de vardı tüylenme.Şimdi oğluma hamileyim yine var.Göbeğime sürdüğüm yağlardan herhalde diyordum doktorum hormonlardan olabilir dedi.Kızımda hamilelik sonrası döküldü hepsi.O yüzden sorun etmiyorum.

İlk defa kız bebeğe hamile birinde tüylenme duydum :) demekki belli olmuyor

Merhaba bende de tüylenme oldu saçlarımda dökülüyor sizinkiler ne durumda sonradan düzeldi mi ? Neyle alakalıymış acaba

Merhaba bende de tüylenme oldu saçlarımda dökülüyor sizinkiler ne durumda sonradan düzeldi mi ? Neyle alakalıymış acaba
Hormonlarla alakalı tüylenme olayı. Sonra azalıyor. Bir de bana kesin erkek bebeğin olacak demişlerdi. Gerçekten erkek olacak cinsiyeti Saç dökülme azaldı. Demir ve çeşitli vitamin eksiklikleri sebebiyle olmuş. Düzenli vitamin kullanınca azaldı

Sevindim azalmasına şaşırdım bi an noluyoz dedim karnımı gördükçe valla tutmuş ne güzel Demir’e başlatınca geçer inşAllah saç kalmayacak yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…