Hamilelikte tüylenme oluyor mu?

eggplantlover

Kimsesiz Hayvanların Kimsesi🐾
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2012
2.443
6.202
Kızlar merhaba,
13+4 haftalık hamileyim. Göbek bölgemde özellikle olmak üzere tüyler çıkmaya başladı. Göğüs bölgemde de var. Genel anlamda vücudumda çok tüy yoktur benim. Tüysüzümdür. Çok arttı. Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı? Onun dışında da saçlarım avuç avuç dökülüyor. Anlayamadım gitti😓

erkek bebek tüylenme yapar diye duymuştum ne derece dogru bilmiyorum.
ilk çocuğum kız benim ondan1 tel biyigim bile cikmamisti olan tüm killarim tuylerim dökülmüştü

Canım saç dökülmesi muhtemel kansızlıktandir..vitaminlerini düzenli alırsan geçecektir.
Tüylenmeye gelince bende azalmıştı,bebeğim kız belki ondan bilemiyorum.

Kızlar merhaba,
13+4 haftalık hamileyim. Göbek bölgemde özellikle olmak üzere tüyler çıkmaya başladı. Göğüs bölgemde de var. Genel anlamda vücudumda çok tüy yoktur benim. Tüysüzümdür. Çok arttı. Böyle bir sıkıntı yaşayan var mı? Onun dışında da saçlarım avuç avuç dökülüyor. Anlayamadım gitti😓
Bende etkisi olmamıştı.
Saçlarım da gürleşmişti.
Acaba vitamin ve demir eksikliği yaşıyor olabilir misiniz??

Ben ben ben ben muzdaribim😀😀😀
göbek bölgemde önceden de vardı ama sadece göbek deliği hizasında çizgi şeklindeydi inceydi hamile kaldıktan sonra hem daha uzun olmaya başladılar hem kalınlaştılar hemde göbeğime yayıldılar malesef 😒 doktor doğumdan sonra dökülür dedi inşallah öyle olur başka bölgemde ekstra tüylenme olmadı çok şükür.

Ben ben ben ben muzdaribim😀😀😀
göbek bölgemde önceden de vardı ama sadece göbek deliği hizasında çizgi şeklindeydi inceydi hamile kaldıktan sonra hem daha uzun olmaya başladılar hem kalınlaştılar hemde göbeğime yayıldılar malesef 😒 doktor doğumdan sonra dökülür dedi inşallah öyle olur başka bölgemde ekstra tüylenme olmadı çok şükür.
Sizin erkek bebek mi olacak?

Canım saç dökülmesi muhtemel kansızlıktandir..vitaminlerini düzenli alırsan geçecektir.
Tüylenmeye gelince bende azalmıştı,bebeğim kız belki ondan bilemiyorum.
Bende etkisi olmamıştı.
Saçlarım da gürleşmişti.
Acaba vitamin ve demir eksikliği yaşıyor olabilir misiniz??
Muktivitamin ve ekstra demir hapı kullanıyorum. Demir hapına yeni başlandı. Bakalım dökülme azalacak mı. İnşallah azalır.

Kızlar merhaba,

Bende gobekte killanma olmuştu o zamanlar inananamamistim. Ama gecti sonrasinda. Agda kullaniyorum bu arada. Hormonlardan kaynakli

Valla herkes öyle demiş ben de bilmiyorum 😁 bakalım benim de öyle mi olacak. Bir iki haftaya belli olur herhalde. Çin takvimine bak demişler baktım şimdi erkek diyor orası da :KK48: hep kız geçiyordu içimden ama bakalım ne çıkacak 😊

Sizin de mi erkek😊
Kanda ferritin eksikliği ciddî saç dökülmesi yapar internette ferritin eksikligi yazıp okursan neler yaptığını ve neler yemen gerekli okursun ayrica doktorun ek vitamin veya kan ilâcı baslayabilir..Killanma hormonel degisiklik yaşıyoruz çok normal tüm hormonlar tavan şu anda ayrıca progesteron ilaç kullanıyorsan oda yapıyor gerçi progesteron zaten her gebe üretiyor kıllanma sebebi

X