Hamilelikte şiddetli mide bulantısı kusma için Onzyd kullanan var mı ?

7bitirdibeni

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2024
33
12
30
Kızlar 7+5’teyim . Ne yersem hatta yemesem bile kusuyor sürekli yatıyorum, ilaç kullanmadan idare etmeye çalıştım ama olmadı sonrasında doktor prilamı günde 4’e çıkardı yaramazsa dönüş yap dedi yine gram fayda etmedi şimdi ONZYD diye bir ilaç tavsiye etti doktor aranızda hiç kullanan var mı ?

Kullanmadım, dikkatli kullan ilaçları bebişe zararı olmasın. Geçmiş olsun

Sorma 7+1 deyim surekli kusma ogurme disari cikamiyorum eve hapsoldum haftalardir prilam kullaniyorum ama faydasiz ne olcak bilmiyorum

Benim bir yakınım kullandı ama hangi ilacı bilmiyorum sonrasında bıraktı doktor vermişti bebekte sağlıklı bir şekilde geldi dünyaya a ma bilmiyorum hangi ilacti büyük ihtimalle ilk kullandîginiz ad dı diye hatırlıyorum sizde etkisi olmadı mı ki değiştiriyorsunuz bi süre sonra mide bulantısı geçiyor zatende siz bilirsiniz tabiki

Merhaba, benim henüz transferimin 8. Günü ve bulantıdan başımı kaldıramıyorum. 5. Günden beri öğürtü bulantı başladı ama henüz çok erken. Testte yaptım anında iki çizgi gördüm hoş onun için de erkendi. İkiz mi acaba ondan hızlı mı yükseldi beta ya da başka bir sıkıntı mı var kimyasal mı vs bilmiyorum. Kan testime de daha var bu kadar erken başlaması normal mi ki

Sorma 7+1 deyim surekli kusma ogurme disari cikamiyorum eve hapsoldum haftalardir prilam kullaniyorum ama faydasiz ne olcak bilmiyorum
Ben de aynı ne yesem çıkarıyorum 1 haftadır açım nerdeyse artık midem ağrıyor kusmaktan ben doktora gittim medipole ben sadece sabah 1 prilam alıyordum günde 4 e çıkardı geçmezse mesaj at dedi yine geçmeyince yazdım o da bunu yazmış günde 2 olarak ama bilemedim kullanmayayım dedim dayanamıyorum da üff çok kötü insanlar nasıl dayanıyor da defalarca doğum yapıyor bilmiyorum

Prilam günde 4 e rağmen su bile içemiyorum direk çıkarıyorum

Her vucud.farkli her hamilelik farklı ama genel.olarak adet gecikmesinden iki hafta.sonra falan başlıyor

Evet ben de onu dusunuyorum benim bir arkadasim vardi o kadar rahat gecirdi ki ben hamileligin bu kadar zor oldugunu hic dusunmemistim mesela ben yatarken 1 prilam aliyorum sadece o kadar icim surekli kaziniyor gibi araba tutar ya hep oyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…