hamilelikte polip ve vajinal enfeksiyon

pembemavi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
1.809
7
arkadaşlar merhaba,

son haftalarda akıntım vardı ve son dört gün ise bu akıntı kahverengiydi. bugün muayenemde polip saptandı. ve vagi-hex fitil yazıldı. ki bu ilaç vajinal enfeksiyonların lokal tedavisinde kullanılıyor.

gebeliğim dolayısıyla endişeliyim. gerçi bebeklere zararı olsa vermezlerdi ama yine de bu ya da benzeri fitilleri kullanan var mı aranızda merak ettim.

yazarsanız çok sevinirim.

verdilerse kullan canım şimdiden önlemini alki sonradan başın daha çok ağrımasın. tam senin haftalarında enfeksiyonu ilaçlarla geçirmiştik ama ilerleyen haftalarda hastanede yattım bu yüzden 2kere hemde (26.-ve 33.haftada).hatta dün çıktım daha:)
peşinide bırakma takip et ettir. yine oluyo çünkü inşlh olmazdaa
geçmiş olsun

nursist cevabın için teşekkür ederim ve geçmiş olsun. inşallah bundan sonraki süreci sorunsuz tamamlarsın...

bu başlığı görüp bilgi almak isteyenler için son gelişmeyi yazayım. rahim ağzındaki polip dün çok basit küçük bir işlemle alındı. alınan kültürün sonucuna göre de ilaca başlayacağım...

merhaba vagi-hex hapini simdi bende kullaniyorum ama hamile degilim :eek: vajinal enfeksiyonlarda kullaniliyor.. uzun süredir kokulu akinti ve kasiklarda agrim oldugu icin doktora basvurdugumda verdi bu ilaci..umarim bi an once gecerde bende hamis olurum:CüvCüv:

X