hamilelikte okunması gereken dua ve zikirler

kızlar 2.5 aylık hamileyim. bol bol dua ve zikr etmek istyorum bana önerebileceğiniz dualar varsa benimle paylaşırmısınız?

allahım sağ salim kucağınıza almayı sağlıkla büyütmeyi nasip eylesin inşallah :KK68:
bilgili arkadaşlar mutlaka yazacaklardır..

mrb canm Allah kucagına almayı nasip etsin ..
ben el musavvir zikrinin bol bol cekilmesi gerektiğini okumustum netten . fırsatım oldukca çekiyorum yada içimden tekrarlıyorum sürekli ..
bide ilk 4 ay içinde subhanallahi ve bi hamdihi 70 bin adet okunacak diye bi arkadastan duymustum onuda bitirdim ama bi 20 gün falan sürdü tamamlamam :)
aynı zamanda bazı yerlerde subhanallahi ve bi hamdihi zikrini hergün 100 defa tekrarlamak gerektiği yazıyor . onuda cekmeye calışıyorum .
benm bildiklerim bu kadar bide 9 ay 99 esma diye bi kitap var onu temin ettim her hafta cekilmesi gereken zikirler var onlarada kendimce sayı koydum 100 defa cekiyorum bazen daha fazla olabiliyor tabi ..
Allah bebişlerimize sağlık versin inşallah :emir_bebek::anneadayı::KK200:

mrb canm Allah kucagına almayı nasip etsin ..
ben el musavvir zikrinin bol bol cekilmesi gerektiğini okumustum netten . fırsatım oldukca çekiyorum yada içimden tekrarlıyorum sürekli ..
bide ilk 4 ay içinde subhanallahi ve bi hamdihi 70 bin adet okunacak diye bi arkadastan duymustum onuda bitirdim ama bi 20 gün falan sürdü tamamlamam :)
aynı zamanda bazı yerlerde subhanallahi ve bi hamdihi zikrini hergün 100 defa tekrarlamak gerektiği yazıyor . onuda cekmeye calışıyorum .
benm bildiklerim bu kadar bide 9 ay 99 esma diye bi kitap var onu temin ettim her hafta cekilmesi gereken zikirler var onlarada kendimce sayı koydum 100 defa cekiyorum bazen daha fazla olabiliyor tabi ..
Allah bebişlerimize sağlık versin inşallah :emir_bebek::anneadayı::KK200:
cok sağol canım yaa bende bgun araştırırken o kitabı buldum nasıl güzel bi kitapmı insani hzuurlu ediyormu öneriyomusun alımmı o kitabı

cok sağol canım yaa bende bgun araştırırken o kitabı buldum nasıl güzel bi kitapmı insani hzuurlu ediyormu öneriyomusun alımmı o kitabı

yani al yada alma diyemem canm ..
benm beklentimi pek karsılamadı acıkcası yani hafta hafta ayrılmıs ama bazı haftaları 1 sayfada bitirmiş bazı haftaları 2-3 sayfada .
internetede yazarsan hafta hafta cıkıyor çekmen gereken zikirler .
ben her yeni haftaya girdiğimde okuyorum ama merak uyandırmıyor zaten 3-5 dakikada bitiyor haftalık anlatımlar

yani al yada alma diyemem canm ..
benm beklentimi pek karsılamadı acıkcası yani hafta hafta ayrılmıs ama bazı haftaları 1 sayfada bitirmiş bazı haftaları 2-3 sayfada .
internetede yazarsan hafta hafta cıkıyor çekmen gereken zikirler .
ben her yeni haftaya girdiğimde okuyorum ama merak uyandırmıyor zaten 3-5 dakikada bitiyor haftalık anlatımlar
yaa cnm napıcaz peki başka hangi kitapları okuyabliriz. ben dini içerikli benim düşünclrimi etkilıcek bi kitap okumak istyorum varmı boyle önereceğin mesela hz. meryemi çok begendim

valla baska yok canm bilmiyorum yani ama okuyan arkadaslar önerirse bende okumak isterim .. hz meryem'le baslıyım o zamn

X