Hamilelikte kız bebekte mi erkek bebekte mi karın belirginleşir

sudedemir098

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2023
75
29
23
Kızlar 10 haftalık gebeyim karnım belirgin duruyor cinsiyeti hep merak etmişimdir sizce erkek bebekte mi karın erken belirginleşir kız bebek te mi bi bilginiz varmıı

Kızlar 10 haftalık gebeyim karnım belirgin duruyor cinsiyeti hep merak etmişimdir sizce erkek bebekte mi karın erken belirginleşir kız bebek te mi bi bilginiz varmıı
kızda daha yuvarlak , erkekte daha sivri gibi görünüyor.birde bu sitede okumuştum ilk gebelik haftasında kasık ağrısı kız , bel ağrısı erkek diye okumuştum bende kasık ağrısı var dı kız bende tuttu hurafe inançlar 😀

kızda daha yuvarlak , erkekte daha sivri gibi görünüyor.birde bu sitede okumuştum ilk gebelik haftasında kasık ağrısı kız , bel ağrısı erkek diye okumuştum bende kasık ağrısı var dı kız bende tuttu hurafe inançlar 😀
Ben de şiddetli bel ağrısı vardı ama kızım var😄
10 hafta çok erken bence , gebeliğin belli olması için.

Bende bir gün kalktığımda çok şiddetli bir bel ağrısı bardı yumuşacık yatakta ters mi yattım ne yaptım diye düşündüm fena ağrı çektim 1-2 gün sonra da kasıktan vurdu ağrı acaba ne olacak merakla bekliyorum :)))

Benim karnım 20. haftada çıktı arkadaşımın 12. haftada. İkimizinki de erkek. Cinsiyet ile alakası yok :). Pelvis genişliği ile alakası varmış, doktoruma sormuştum.

X