hamilelikte kilo

beyazyakaliii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2024
17
2
22
23+3 haftalık hamileyim
165 cm boy 64 kg olarak hamile kalmıştım. şu an 67 kg oldum 3 kilo aldım.
kalan zamanda çok mu alınıyo nelere dikkat edeyim tecrübeli annelerr buyrun lütfenn

168 boy 63 kilo ile hamile kaldım. 23.hafatada kilom 69. yani siz hiç almamissiniz benim doktorum kilo artısını normal gördü. sık sık ama az az yemeye calsiyorum ben. önemli olan sizin ve bebeğin sağlıklı olması. gebelik boyunca 15 kg artış normal kabul ediliyor.

Sonrasında veremezsem diye bi korku bi korku spor falan yapıyorum ama ne biliyim kaldı doğum kilolarım diyenler ürküttü gözümü ama siz de maşallah çok iyi ilerlemişsiniz bence gayet az

3.trimesterda hızlı alınıyor birazcık. Zaten 3.trimesterda iştahınız da artacak muhtemelen. 35 haftalığım, 68 ile hamile kaldım şuan 75 falanım muhtemelen 10 kiloda hamileliği tamamlayacağım. Ama kişiden kişiye değişir bu durum bazıları daha az alır bazıları daha fazla alır. Ben kesin tostoparlak olurum demiştim, yememden kısmadım hiç sadece daha sağlıklı şeylere yöneldim . Abur cubur tamamen kestim, bu aralar canım tatlı çekiyor biraz o yüzden tatlıya yöneldim aslında yememem lazım ama çok çekiyor canım napayım

Ben gebelik boyunca diyetisyene gittim ve süreç çok iyi geçti.Size de tavsiye ederim.Gebeliğe 75 kilo başladım 85 kilo doğuma gittim.İkiz üstelik.Kızlarım şu an 7 aylık 65 kiloyum.Sarkma,çatlak vs. de olmadı.Doktorum bile "süreci çok iyi yönettiniz böylesini beklemiyordum"dedi:)
İşi uzmanlarına bırakmak lazım.

En berbat olan ben oldum sanırım 78den 88e çıktım ve 7 haftalık daha… Herhangi bir sağlık sorunumda yok acil diyete başlıcam bende max 80le doğuma gitmeye çalışıcam

Bir kaç diyetisyenle görüştüm ama çok fazla ücret istiyolar ben de kendim dikkat etmeye çalışıyorum

Şu 24 haftayı tam doldurdum ve sabah tartışdığımda 66.30 olmuştum 64.50 ile hamile kalmıştım zaten. Böyle devam ederse inşallah ben de toplamda 10 kilo falan almış olurumm dua ediin

Şu 24 haftayı tam doldurdum ve sabah tartışdığımda 66.30 olmuştum 64.50 ile hamile kalmıştım zaten. Böyle devam ederse inşallah ben de toplamda 10 kilo falan almış olurumm dua ediin
Çoook iyi, umarım 10 kiloyla süreci tamamlarsınız. Ben strese girdim bir ara acaba bebeğim kilo alamıyor mu diye ama arkadaşım kilo verip üzerine normal kiloda çocuk doğurdu ki kendisi kilolu da değildi. Bebek her türlü alacağını alıyor sizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…