Hamilelikte işkembe çorbası yenir mi?

7 haftalık hamileyim kizlar islembe corbasi yedim sıkıntı olur mu?
Hamileyken ben de aşerip 1-2 kase içmiştim. Sonra bi daha içmedim ama bsey olmadı. Sanırım işkembeyi özellikle restoran gibi yerlerde temizlenmesi iyi olmayabilir diye önermiyorlar. Ekstra bi zararı var mı bilmiyorum

Hamileyken ben de aşerip 1-2 kase içmiştim. Sonra bi daha içmedim ama bsey olmadı. Sanırım işkembeyi özellikle restoran gibi yerlerde temizlenmesi iyi olmayabilir diye önermiyorlar. Ekstra bi zararı var mı bilmiyorum
Dışarıdan söyledim midem bulanıyor hiç bisey yiyemiyorum eşim aldı iskembe geldi aklıma normalde severim onu söyledim yedim şimdi 1 kase

Baska sitelerde baktm simdi 2 kasık yemek kafi deniliyor yanlış mı yaptım ay suan çok üzüldüm
Üzülmenizi gerektirecek bir durum yok bence. Ben de 1-2 kase içmiştim. Bsey olmaz o kadardan ama bence fazlasına da gerek yok. Noodle da yemiştim mesela 3-4 kere falan. Bsey olmaz 😊

Bidaha içmem zaten Tövbe ama İnternet yanltıyor çok faydalı yaziyor
Valla o kısmı doktora sor. Eminim doktorların bile farklı fikirli olanları olacaktır. Yine de hamilelik boyunca 3-4 kere bir güvendiğin yerden yemende bi sakınca olmaz diye düşünüyorum

7 haftalık hamileyim kizlar islembe corbasi yedim sıkıntı olur mu?
Ya hiç de zararı yok benim canım işkembe çorbası çekmişti ama yemin ediyorum delireceğim yani öyle bir canım çekiyor öyle bir canım çekiyor ki gayette hamilgm boyunca yedim canım elmalı şeker çekmişti bir dönem yiyemedim onu yaz günü satmıyorlarmış şansıma tüküreyim altı yıl önceden şimdi oğlumun poposunda küçük böyle bir iz var acaba doğruymuş mu yani canın çektiğini yemezsen lekesi olur falan diyorlar benim kaynanamda ciğere elimi sürdürmezdi ama yemiştim yani onu da istemsizce canım çekti hamile olunca ne aşerecek bılmıyor vallah ye sen ama ellıne yinede sadakat birsey sürme

X