Hamilelikte insanların dediğini takmak

Aysetr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
41
7
27
Merhaba herkese. Hamileyken insanların boş boş konusmalarına sabredemeyen yada sinirlenen var mı? Eskiden bu kadar takmazdim. Herkes çok farklı konsuuyor. Bir grup özel hastane bir grup devlet Hastanesi'ne git. Biz karar vermişim doğum paketini almışım. Tavsiye isteyen de yok insanlarin boş boş muhabbet ve tavsiyelerinden çok sıkıldım.

Hamile değilim ama konuşan insanlara “teşekkür ederiz biz her şeyi kendimiz hallediyoruz siz bunları düşünüp kendinizi yormayın” derseniz herhalde “çenenizi kapatın” demek istediğinizi anlarlar diye düşünüyorum yani inşallah

Bide keşke yaptirmasaydin hep bı keskelerle benim önüme geliyorlar. Benim keskem yok senin niye keşken oluyor benim üzerimde

Ayy aşırı sinirli biri oldum ben de, kafamda kuruyorum sürekli. Denilenlere de daha fazla sinirli oluyorum

aırf bu yüzden su an ailemden, esimin ailesinden ve arkadaslarımdan bir kaçıyla iletisimi kestim ben herkesim fikri var deli ediyorlar. hayır hiç doğurmamış, bekar olanlar bile fikir veriyor. delirmemek elde değil

aırf bu yüzden su an ailemden, esimin ailesinden ve arkadaslarımdan bir kaçıyla iletisimi kestim ben herkesim fikri var deli ediyorlar. hayır hiç doğurmamış, bekar olanlar bile fikir veriyor. delirmemek elde değil
Kesinlikle bu ben bende herkesle iletişimi kestim. Hamile olan olmayan herkes bir şeyler diyor tek doğru onların dediği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…