Hamilelikte çatlaklar için ne yapıyorsunuz kızlar? Yardım lütfen

Hamile kalayım da çatlağı filan başımla beraber

Hic guvenemiyorum artik valla

İlk hamileligimde çatladim. Kendim karışim yapmistm tv duymuştum, katı kakao yağı, hihdisran cevizi yağı bikac şeyde vardi sabah akşam sürdüm çatladim.simdi kilo kontrolü yaptım ve bio oil kullandım catlamadim ,cok düzenlide.kullanmadim

Bende çok kilo almadım 4 kilo aldım ama yine de catladim bio oil alcam bugun bide onu denicem

Mamaura galiba markası çatlak önleyici krem kullanıyorum 6. Aya kadar falan biooilin çatlak önleyici yağını kullandım sadece 3. Ay gibi başlamıştım o bitince bu kreme döndüm memnunum genetik mi bilmiyorum ama henüz çatlak oluşmadı bende

İçten dıştan nemlendirmekte başka çaresi yok, su içmeyi ihmal etme. Hindistan cevizi yağı olur, bu iş için üretilmiş yağlar olur, bir şekilde dıştan da nemli tut. Bi küçük öneri, memeler de çok çatlıyor o bölgeye de uygula. Gebelik sonrası da aynı şekilde nemli tutmaya devam etmek lazım. Minimum çatlaklar bu şekilde tamamlarsınız.
Genetik olarak çatlamaya müsaitseniz her şekilde çatlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…