Hamilelikte burun spreyi kullanan var mı?

colina34

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2023
16
2
29
Merhaba 3 aylık hamileyim ve uzun süredir Otrivin burun spreyi kullanıyorum. Bunun gebelikte önerilmediğini bilmiyordum. Artık biliyorum ve ona göre davranıcam ama yine de benimle aymı durumu yaşayan varsa deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim. Benim gibi bu tür spreylerden kullanıp çocuğunda herhangi bir problem yaşayan var mı acaba?

Merhaba 3 aylık hamileyim ve uzun süredir Otrivin burun spreyi kullanıyorum. Bunun gebelikte önerilmediğini bilmiyordum. Artık biliyorum ve ona göre davranıcam ama yine de benimle aymı durumu yaşayan varsa deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim. Benim gibi bu tür spreylerden kullanıp çocuğunda herhangi bir problem yaşayan var mı acaba?
Merhaba. Hala kullaniyor musunuz? Doktorunuz ne dedi bu konuya? Bebeginiz iyi mi?

Hamileliğimin başı ki bu yaklaşık 3 ay burun tıkanıklığı ile geçti hiç geçmedi . Hastalık gibi değildi bildigin burun tikanikdi akmiyordu. Bol bol hapsiriyordum.Bende alışmıştım artık. Tuzlu su çekerdim .gargarada yapardım Kullanmadım hiç ilaç . Sonra kendiliğinden geçti ama ara ara gene tıkandı .

X