HAMİLELİKTE BESLENME

Niye zararlı olsun bunlar. Benim doktorum paketli gıdalar şeker asitli içecekler ve turşuyu yasakladı he bir de sakatatlar ama onun harici bu sebzeler neden salıncaklı olsun anlamadım. Mayonez hariç tabi ki

Bildiğime göre parlican nikotin içeriyor.

Her kadinin beslenmesi farkli oluyor.
Ben aşiri dikkat eden bir kadinim ama gebelik dışındada paketli gida veya ve fast food yemiyorum.

Ne bilim, beyaz un, şeker, konserve ve hazır gida tüketmiyorum. Benim için makarna bile paketli gida
Benim gibi abartmaya gerek yok ama dikkat etmekte fayda var

Merhaba bebeği görmek ve kalp atışını duymak için idrarı yapmamak sıkışık mı olmak gerekiyor ?

4 temmuzda keseyi gördük birdahaki geldiğinde bebeği görürüz belki kalp atışlarınıda görürüz demişti doktor yarın kontrole gidicem bende sıkışık gideyim ozaman

Bazı otlar dışında sebzede kısıtlama yok. Az pişmiş yumurta et ve tavuk yasak çiğ yumurta bulunan gıdalar yasak mayonez gibi. Sakatatlar önerilmiyor ve cıva içeren deniz ürünleri kabuklular vs.

4 temmuzda keseyi gördük birdahaki geldiğinde bebeği görürüz belki kalp atışlarınıda görürüz demişti doktor yarın kontrole gidicem bende sıkışık gideyim ozaman
Özele gidiyorsanız idrara sıkışık olmanız gerekmiyor hatta benim özelde ki dr’m rahatla idrarın varsa yap gel demişti tam 6+2 de karından bebeği de kalbi de görüp duyduk

Evet özele gidiyorum.Son adet tarihime göre hesapladığımda şuan 7+4 olarak gözüküyor ama bakalım yarın belli olur

Evet özele gidiyorum.Son adet tarihime göre hesapladığımda şuan 7+4 olarak gözüküyor ama bakalım yarın belli olur
Kesin duyarsınız şüpheniz olmasın bi probleminiz yoksa Allah korusun bebeği de kesin görürsünüz boşu boşuna çişe sıkışmayın devlette ki ultrasonlarda bunu istiyorlar çok eski olduğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…