Hamilelikte Bebek için okunacak sureler,dualar

Neden spiral taklidi ki canim? Her şey yolundadır insAllah hamdolsun iyiyim ufak tefek sıkıntilar dişinda güzel gidiyor çok şükür

Neden spiral taklidi ki canim? Her şey yolundadır insAllah hamdolsun iyiyim ufak tefek sıkıntilar dişinda güzel gidiyor çok şükür
Canım bana histereskopi yapıldı işlem sonunda spiral takıldı yapilan işlem tam olsun rahim icinde yeniden sorun olup yapisiklik olmasin diye, ilacda verdiler ancak ilaç çok ödem yaptı 66dan 72lere çıktım. Neyseki çok uzun süre kullanmıcam 5-6 adet kaldı bitmesine adet görünce kontrole gidicegim ve spirali çıkaracaklar. Rahim filminde belli olacak net sonuç, raporada zaten rahim incelmesi rahim agzi yetmezligi filan yazmışlar öyle yani canım

Anladim canim Rabbim sifa versin tedavilerin guzel hayirli bir evlat haberiyle sonlansin insAllah❤

Canım ben ne desem yalan olur o yüzden bisey diyemiyorum kısmet olursa kendim evde okumaya çalışacağım. Başarabilirsem tabi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…