Hamilelikte bebeğin böbreğinin genişlemesi

Ben 1 hafta oldu gideli büyüme devam eder dedi bana doğumdan sonra müdahale ederiz dedi erkek bebişlerin de görülen bi durummuş gene de birbirimize bilgi aktarırız biz ne yapsak ne etsek boş gibi geliyor kapalı kutu ya

Benm hamileliğimde hem kendimde hem oğlumda vardı ama çok şükür bizim öyle bı sorunumuz olmadı doğduktan sonra tabi yine iyi takip etmek lazım benmde oglumunda geçti
Hamilelik nedeni ile oldu bende.
Doktor erkek çocuklarında olabiliyor demişti

Ben 1 hafta oldu gideli büyüme devam eder dedi bana doğumdan sonra müdahale ederiz dedi erkek bebişlerin de görülen bi durummuş gene de birbirimize bilgi aktarırız biz ne yapsak ne etsek boş gibi geliyor kapalı kutu ya
Komşumun oğlu içinde bunu soylemislerdi dogum sonrası gayet sağlıklı bir bebek oldu hatta şuan 7 yaşında:)

Amniyosentez de basılmıştı ona

Bana önerdiler kalıtsal bi hastalık olabilir diye bu gibi semptomlar down sendromu gibi genetik hastalık olabilirmiş o yüzden ama kendi doktorum da önermedi
Yani mesela ben devlette burun olcumu için filan perinatologa gitmiştim gorunurxe hiçbirsey yoktu doktor amniyotez yapabiliriz ikizlerde risk çok fazla oluyor dedi ihtimal uzerinden ben istemedim. İhtimalleri bakarsak herşey bı ihtimal zaten.

X