Hamilelikte bebeğin aşağıda olması

kitten11

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2024
187
160
Merhabalar 14+6 günlük hamileyim perşembe günü doktora gittim ilk gebeliğe göre bebek olması gerekenden aşağıda dedi , cinsellikle mi alakalı ya da neyle alakalı diye sordum belli bir sebebi yok dedi yani sizin deneyimleriniz fikirleriniz ne bu konuda ,eşim kendini çok yoruyorsun o yüzden diyor ama bilmiyorum

Yormakla ilgisi yok, döllenme sonrası bebeğin tutunduğu yer oluşum için normalden aşağıdadır. Onu kastetmiştir. Sonrasında plasenta içinde bebek maşallah her yere gidiyor büyüdükçe aşağı yukarı diye bir şey yok 🤷🏻‍♀️ Sağlıkla kavuşun inşallah 🌸

Merhabalar 14+6 günlük hamileyim perşembe günü doktora gittim ilk gebeliğe göre bebek olması gerekenden aşağıda dedi , cinsellikle mi alakalı ya da neyle alakalı diye sordum belli bir sebebi yok dedi yani sizin deneyimleriniz fikirleriniz ne bu konuda ,eşim kendini çok yoruyorsun o yüzden diyor ama bilmiyorum
Cinsel ilişkiyede girmeyin

Şuan 2. Gebeliğim 23 haftalık hamileyim ve bebek hareketleri hala vajinama çok yakın bir kısımda ilk gebeliğimde aynı şekilde olmuştu karnımda çok alttan büyüdü hamile değil göbekli gibi gözüküyorum 😂bence kişinin yapısıyla alakalı bir durum

X