Hamilelikte baş ağrısı

Curlt

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2022
4
0
24
Kızlar lütfen yardımcı olun 5 + 5 haftalık gebeyim ama çok siddetli baş ağrım var göz kapaklarımın Üstü bile çok ağrıyor bu durumu yaşayan oldu mu olduysa ne zaman geçti normal bir şey mi ne yapmam lazım 😩😩😩

Gebelikle alakası olduğunu sanmıyorum çok şiddetli demişsiniz bi doktora görünün bence.

Kızlar lütfen yardımcı olun 5 + 5 haftalık gebeyim ama çok siddetli baş ağrım var göz kapaklarımın Üstü bile çok ağrıyor bu durumu yaşayan oldu mu olduysa ne zaman geçti normal bir şey mi ne yapmam lazım 😩😩😩
merhaba öncelikle hayırlı olsun. ben 2 gebelik geçirdim. ikisi de maalesef düşükle sonuçlandı. ikisinde de tam 6. haftalarda yataktan kalkamayacak kadar baş ağrım olmuşu sadece 1 gün sürmüştü. doktor parol vermişti yine de bi doktorunuza sorun eminim çözüm bulacaktır. sağlıkla kucağınıza alın:)

ben çok çektim baş ağrısından ama benimki 4. ay civarı başlamıştı. hamilelikte kan miktarı artıyor ve damarlar genişliyor, baş ağrısı oluyor. sizin haftanız bunun için çok küçük ama isterseniz soğuk kompres yapmayı ve soğuğa yakın suyla duş almayı deneyin. bana bunlar iyi geliyordu. bir de parol tabi. ağrı çok şiddetlenmeden alırsanız biraz da olsa etki edebilir.

ben çok çektim baş ağrısından ama benimki 4. ay civarı başlamıştı. hamilelikte kan miktarı artıyor ve damarlar genişliyor, baş ağrısı oluyor. sizin haftanız bunun için çok küçük ama isterseniz soğuk kompres yapmayı ve soğuğa yakın suyla duş almayı deneyin. bana bunlar iyi geliyordu. bir de parol tabi. ağrı çok şiddetlenmeden alırsanız biraz da olsa etki edebilir.
Ya bende 7 aylık hamileyim başım çok ağrıyor ya bu normal mi hamileliğin başlarında olur diye biliyorum ben burnumda tıkalı

X