Hamilelikte aşırı bulantı sabah aksam sürekli

CaniSiS

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
2
1
26
Kızlar ,
Sabah akşam sürekli mide bulantısı yaşıyorum geçmiyor 10 haftalık olduk beslenemiyorum sürekli kusuyorum onzyd 8 mg hap kullanıyorum bulantım için bi etkisi yok artık sadece kusmamı engelliyor bulantı devam ediyor akşam yine kusuyorum ama bu belirtileri yaşayan var mı varsa ne zaman geçer yardımcı olur musunuz cok ağır geliyor bana 27 eylülde tahlillerim için hastaneye gidicem doktora soyliycem bu durumu hiç bisey fayda etmiyor kraker leblebi..

Bende aynı senin gibiydim prilam diye ilaç yazdı dr o çok fayda etmişti bana hem bulantı hem kusma kesildi hatta içince 2 gün etki ediyordu bulantı başlayınca gene içiyordum istersen doktorunla bi görüş yazdır fayda edeceğini düşünüyorum

Teşekkür ederim prilam ilaç hiç etki etmedi bana şuan kullandığım onzyd çok etkili demişti doktor yine azaltıyor midem bulanıyor akşama etkisi geçiyor kusmalar basliyor bu sabah art arda 2 defa kustum durmuyodu ilacı aldim mecbur kesti ama işte öldüm öldüm dirildim

Çok zor geçiyor ilaç aldığımız halde... eski zaman kadınlarını düşünüyorumda evin içinde kayinlar kayinbaba hepsinin hizmeti bide midem bulanıyor bile diyemiyorlar ayıp kavramı var.. Allahim biz mi nazliyiz çaresizlik mi insanı güçlü yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…