Hamilelikte akinti durumu???

ifsumnadial

Rütbem Yok:)
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
484
11
slm hanimlar,benim son adetim 26 kasimdi yani bugün tam 7 gün gecti.adetim 2 gün gecmisti negatif cikmisti ve birgün sonra gögüslerim sismeye ve acimaya basladi aynen adet olacakmisim gibiyim kasik agrim ara ara geliyor ve geciyor.2gün önceye kadarda cok sivi seffaf akintim vardi ama 2 gündür kuruyum ve istahliyim adet olacak gibiyim ama hayirlisi bakalim....

slm hanimlar,benim son adetim 26 kasimdi yani bugün tam 7 gün gecti.adetim 2 gün gecmisti negatif cikmisti ve birgün sonra gögüslerim sismeye ve acimaya basladi aynen adet olacakmisim gibiyim kasik agrim ara ara geliyor ve geciyor.2gün önceye kadarda cok sivi seffaf akintim vardi ama 2 gündür kuruyum ve istahliyim adet olacak gibiyim ama hayirlisi bakalim....

canım, yakın bi arkadaşım adetine 4 gün kala idrar testi yaptı ve negatifti. adet günü 1 gün geçtikten sonra kan testi yaptırdı ve değeri 300 lerde çıktı. geç döllenme olabilir hareketlerine felan çok dikkat et ve yarın ilk işin kan testi yaptırmak olsun :KK66:

yarin test alip sali sabahi yapmayi düsünüyorum tabiki adetim gelmezse..benim merak ettigim aslinda akinti sürerken birden kesilmesi...yaklasik yumurtlama günümden buyana akinti vardi 2 gündür kuru...böyle olan varmi???

yarin test alip sali sabahi yapmayi düsünüyorum tabiki adetim gelmezse..benim merak ettigim aslinda akinti sürerken birden kesilmesi...yaklasik yumurtlama günümden buyana akinti vardi 2 gündür kuru...böyle olan varmi???

Canım bu forumda bi arkadaşın da öyle oldu ve hamile şimdi.Aıkntısı vardı yumurtlama gününden itibaren sonra kesimişti.Test yaptı pozitif çıktı.İnşallah senin de öyledir.

umarim öyledir bugünde sari akintim oldu.basta acikti zamanla koyulasmaya basladi yarin ilk isim test yapmak olacak

selam kızlarrr ben bu ay sadece adetin 9.günü korunmadım gerisinde hep korunarak ilişki oldu.11.gün yumurtladım.çarşamba adet günüm aşırı bi göğüs ağrım var önce kaşıntıyla başladı şimdi sanki sopayla dayak yemiş gibi sağ göğsüm aşırııııı sizce hamile olma ihtimalinden kaynaklanabilirmiii

aynen bendede gögüs agrisi kasintiyla basladi uclari kasiniyordu sonra sistiler simdide aciyolar rahat 1 kilo var tanesi:'))'))

Bence onun belırtısı neymıs bunun belırtısı neymıs benımkıde acaba oylemı. onun sol kasıgında agrı varmıs aman benım sag kasıgımda acaba hamılemıyım. onun akıntısı beyazmıs benımkısı seffaf acaba hamılemıyım dıye dıye kendımızı strese sokuyoruz olacaksa bıle olmuyor. Rahat bırakın kendınızı. vucudunuzda yasananları yorumlamaktan vazgecın cunku bunun bıze yararı yok aksıne strese gırıyoruz.
baskalrının dusunme akısına bırak demelerı cok kolay. evet dusunmuyoruz ama tam unuttum dedıgımızde kasıga agrı gırıyor. tam dusunmuyorz dedıgımızde mıgdemız bulamıyor gogsumuz sızlıyor. dusunmemek ımkansız ama strese gırecek kadar kendımızı dınlememekte fayda var
Allah hepiimizin gonlune gore versın ınsallh. Umarım cok bekletmez bızı :KK17:

sevkan ne güzelde açıklamışsınn çok haklısın ama insan nasıl aklından çıkarabilir aklım almıyor kii az sonra gelcek kırmızılarım bu ay korunduk daha rahattım ona rağmen gebelik varmı die bağlandığım şeyler oldu yuhh bana:))))))))))))))))))))))))))))

X